Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Úřad a kabinet

( počet produktů: 78 )

Kancelář a pracovna jsou místa, kde je funkčnost osvětlení klíčová. Ať už se jedná o kancelář, kde každý den sdílíme prostor s kolegy, nebo o pracovnu v našem domě či bytě, jedno je jisté: osvětlení musí být přizpůsobeno tak, aby poskytovalo maximální pracovní komfort. Dostatečné světlo ovlivňuje naši produktivitu, koncentraci a celkovou výkonnost při plnění pracovních povinností, proto je umístění světelných zdrojů v místnosti a regulace intenzity světla velmi důležitým aspektem.

Jak vybrat osvětlení LED pro vaši kancelář?

Dnes již není pochyb o tom, že atmosféra v kanceláři má vliv na naši efektivitu. Klíčovým faktorem je správné osvětlení. Výzkumy jasně ukazují, že nejvyšší úrovně koncentrace se dosahuje při denním světle, tj. při přirozeným světlem. Pro efektivní práci jsou nutné správné podmínky. Ergonomie pracoviště významně závisí na osvětlení. Navíc chrání před únavou a problémy s očima. Špatně zvolené osvětlení může způsobit oslnění (přílišný jas) nebo ospalost (přílišná tma). Blikání (stroboskopický efekt) může navíc vést k dezorientaci a podráždění. Výběr správných svítidel pro kancelář nejenže splňuje přísné zdravotní a bezpečnostní normy, ale také snižuje provozní náklady díky nižší spotřebě energie.

Které lampy do domácí kanceláře?

Než začneme vybírat osvětlení pro svou domácí kancelář, musíme pamatovat na to, abychom ho přizpůsobili svým potřebám a vkusu. Pokud trávíme několik hodin v jedné místnosti, potřebujeme zdroj světla, který dostatečně osvětlí náš pracovní prostor. Nesmí být příliš slabá, protože bychom museli namáhat oči, ale ani příliš silná, abychom si rychle nenamáhali oči. V domácí kanceláři je neutrální světlá barva. Příkladem může být lampa s pohyblivými klouby, které umožňují nastavit ramena a úhel světla podle potřeby, elegantní stolní lampa s látkovým stínidlem nebo kovová stojací lampa na sklopné noze, jejíž světelný zdroj lze zvolit podle osobních preferencí.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel