Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Průmyslové osvětlení LED

( počet produktů: 514 )
Zářivková svítidla
Hermetická svítidla
Svítidla HIGHBAY
Pouliční osvětlení
Venkovní stojací lampy
Příslušenství k osvětlení

Průmyslové osvětlení LED je právem označováno jako osvětlení pro speciální úkoly. Na stránkách našeho obchodu najdete lampy, které jsou určeny k použití všude tam, kde jiné zdroje světla selhávají. Naše průmyslová svítidla se vyznačují nadprůměrnou životností a odolností vůči nejrůznějším vnějším vlivům. Pokud plánujete investovat do tohoto typu řešení, podívejte se na naši nabídku!

Průmyslová svítidla LED - spojení odolnosti a funkčnosti

Průmyslové osvětlení, instalované v pracovním prostoru, musí splňovat přísné normy a požadavky na. To platí zejména v případě, že bude zdrojem světla v extrémně obtížných podmínkách.

Námi nabízená průmyslová svítidla LED mají krytí IP44 a IP65. Některé modely mají také stupeň ochrany proti nárazu IK06 a IK08. Na toto průmyslové osvětlení se navíc vztahuje záruka výrobce, která potvrzuje jeho trvanlivost a robustnost.

Technologie LED a průmyslová svítidla jsou ideální kombinací pro pracovní lampy. Dokonale osvětlují prostor, jsou energeticky úsporné, mají dlouhou životnost a jsou prakticky nezničitelné.

Kde se uplatní průmyslová svítidla LED?

Průmyslová svítidla LED jsou vhodné pro vnitřní i venkovní instalaci. Protože jsou odolné proti povětrnostním vlivům, lze je používat na parkovištích, ve dvorech nebo na zahradách. Díky své odolnosti proti mechanickému poškození jsou vynikající volbou pro pouliční osvětlení.

Přestože je průmyslové osvětlení LED vytvořeno s ohledem na specifika pracovního prostoru, může být také praktickým zdrojem světla v každé domácnosti. Dobře funguje ve vlhkých prostorách - například v garážích a sklepích. Tato vodotěsná světla se budou dobře vyjímat i na terase nebo na zahradě.

Doporučujeme vám prozkoumat i ostatní sortiment, kde najdete robustní fasádní svítidla a svítidla pro povrchovou montáž.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel