Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Solární sloupky

( počet produktů: 16 )

Solární sloupky jsou jedinečnou kategorií produktů, které jsou ideální pro vaše zahradní nebo příjezdová cesta. Díky vestavěnému solárních panelů, tyto lampy se přes den samy dobíjejí a po setmění svítí krásným teplým světlem.

Solární sloupky jsou také vynikající alternativou k tradičním zdrojům světla, protože nemusí být připojeny k elektřině. V našem online obchodě Leddo.cz nabízíme širokou škálu různých produktů, které vás jistě osloví. Vyberte si energeticky úsporné a stylové zahradní příspěvky, které vnesou do vaší zahrady jedinečnou atmosféru.

Solární zahradní osvětlení

Solární příspěvky je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít krásně osvětlenou zahradu, ale zároveň dbát na životní prostředí. Solární napájení, tyto moderní sloupky vyzařují krásné, oku lahodící světlo, aniž by se musely spotřeby elektrické energie. Díky tomu jsou nejen úsporné, ale také velmi šetrné k životnímu prostředí.

Velký výběr designů a stylů

V našem online obchodě Leddo nabízíme širokou škálu solární sloupky v různých provedeních a stylech. Obě stránky elegantní, klasické modely, a také moderní, minimalistický design. Ať už je váš styl jakýkoli, určitě u nás najdete solární sloupky, které se do vaší zahrady budou perfektně hodit.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel