Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Žárovky Philips HUE

( počet produktů: 61 )

Žárovky Philips Hue jsou inteligentní osvětlení pro náročné. Jedním kliknutím nebo hlasovým příkazem můžete zapnout a vypnout všechna světla v domě a nastavit intenzitu a barvu osvětlení podle svých potřeb: nálady, činnosti nebo denní doby. Ať už děláte cokoli, žárovky Philips Hue vám pomohou vytvořit dokonalou náladu v každé místnosti. Začněte den s novou dávkou energie nastavením chladného, povzbuzujícího osvětlení nebo si večer odpočiňte s teplým, jemným osvětlením.

Výkonné chytré žárovky Philips Hue

Žárovky Philips Hue Bluetooth a Philips Hue ZigBee jsou jediným systémem osvětlení, který nabízí tak pokročilé možnosti personalizace. Nyní si můžete vytvořit automatický plán osvětlení domácnosti podle svého rozvrhu a mobilní aplikace vám umožní ovládat světelné zdroje z chytrého telefonu odkudkoli na světě. Kromě toho žárovky Philips Hue s možností barevného světla umožňují synchronizovat osvětlení s hudbou, filmy nebo hrami. Stačí použít příslušnou aplikaci, aby žárovky ve vaší domácnosti "reagovaly" na zobrazené obrázky a zvuky. Díky chytrému systému Philips Hue se vám nebude chtít opouštět dům!

Inteligentní osvětlení pro váš domov

Žárovky Philips HUE jsou chytré zdroje světla, které umožňují kompletní kontrolu nad osvětlením v domácnosti prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Díky použití nejnovější technologie LED a možnosti výběru z milionů barev je Philips HUE ideálním řešením pro lidi, kteří si cení pohodlí a chtějí si doma vytvořit jedinečnou atmosféru.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel