Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED pásky HUE

( počet produktů: 8 )

Philips Hue nabízí také flexibilní osvětlení v podobě LED pásků LightStrip. Tyto inteligentní LED pásky jsou ideální pro osvětlení těžko přístupných míst. LED pásek Philips Hue lze použít jako nepřímé ambientní světlo, které lze umístit do rohů domů, pod pracovní desky, za stěny skříní, pod schody, za audio/video zařízení nebo kamkoli chcete. LED pásek HUE lze prodloužit až o 10 metrů a jeho flexibilita a množství možných řešení jsou skutečně záviděníhodné.

LED pásek Philips HUE - proč byste si ho měli vybrat

Světelný pásek Philips Hue je nejflexibilnější světlo, jaké si lze představit. LED pásek Philips HUE nabízí flexibilní inteligentní osvětlení v 16 milionech barev a všech odstínech bílé, od příjemně teplého až po studené denní světlo. Barvu LED diod můžete ovládat pomocí mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS. Stačí připojit můstek Philips (nutno zakoupit zvlášť) a stáhnout aplikaci Philips Hue. Pásek můžete snadno ohnout a zastřihnout na požadovanou velikost a poté jej připevnit kamkoli chcete. Kromě toho je výrobek vybaven samolepicí páskou pro snadnou instalaci.

Funkční a dekorativní osvětlení - pásky HUE

Vysoká svítivost světla je výsledkem výběru nejkvalitnějších LED diod, které zajišťují, že Hue Lightstrip dobře slouží k dekorativním i funkčním účelům. LED pásek HUE můžete jej například použít jako náladové osvětlení pod kuchyňskou linkou nebo jej synchronizovat s televizorem či zvukovým zařízením, takže sledované filmy nebo přehrávaná hudba vám poskytnou nový a nezapomenutelný zážitek s tzv. "náladovým" efektem. "wow".
IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel