Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Sady profilů LED

( počet produktů: 106 )

Hliníkové profily LED umožňují vytvořit robustní, bezpečnou a estetickou světelnou instalaci z LED pásků. Účinně chrání pásky před přehřátím a mechanickým poškozením, zlepšují kvalitu samotného světla a jednoduše to celé vypadá lépe. Pro rychlé a efektivní vytvoření dokonalé instalace je kromě profilu a LED pásku, budeme potřebovat několik dalších montážních doplňků, například:

  • napájecí zdroje,
  • zátky,
  • obaly
  • rukojeti.

Je třeba mít na paměti, že profily LED se liší v závislosti na jejich určení a funkci, kterou mají plnit, takže výběr vhodných prvků světelné instalace LED by měl být dobře naplánován.

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr kompletní sady pro montáž LED pásků do hliníkových profilů. Všechny výrobky pocházejí od známých a uznávaných výrobců. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají všechny bezpečnostní certifikáty. Díky tomu jsou robustní a spolehlivé. Umožňují jednoduchou vlastní montáž osvětlovacího systému a jeho bezproblémový provoz po mnoho let.

Sady profilů LED - z čeho se skládají?

Pokud plánujete instalaci osvětlení LED ve své domácnosti nebo kanceláři, počítejte s tím, že budete potřebovat kompletní vybavení montážní sadu LED profilů, k dosažení estetického efektu. Ačkoli samotná LED páska může teoreticky stačit jako zdroj světla, vizuálně nevypadá příliš vkusně. Proto se vyplatí obohatit ji o celou sadu profilů LED a užívat si funkční a krásné osvětlení.

Páska se vkládá do profilu, který je obvykle vyroben z hliníku. Použití této suroviny zajišťuje vysokou odolnost celé konstrukce a také chrání diody před poškozením. Podporuje také správný odvod tepla.

Kromě toho bude potřebovat také kryt, tedy prvek, kterým bude do místnosti pronikat světlo. Díky různým typům krytů můžete dosáhnout světelného efektu podle vlastního výběru, například matného nebo mléčného.

Kromě toho sada profilů LED obsahuje montážní komponenty, jako jsou rukojeti a zátky. Ve většině případů je zapotřebí také napájecí jednotka, která se stará o technickou stránku osvětlení, aby fungovalo efektivně a bez poruch. Takto zkonstruovaná montážní sada s profilem LED vám umožní dosáhnout požadovaného vizuálního efektu a zároveň zajistí, že osvětlení bude pevně upevněno a nebude náchylné k poškození a závadám způsobeným vysokou vlhkostí nebo nečistotami.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel