Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

"Zlodějské" rozdělovače

( počet produktů: 12 )

Splitters (zloději) jsou praktickým příslušenstvím, které umožňuje připojení více elektrických spotřebičů k jednomu zdroji napájení. V této kategorii najdete různé modely, které lze úspěšně použít ve vaší firmě doma,garáž ať už na pozemek. Díky nim se nemusíte obávat nedostatku volných zásuvek a vyhnete se nepořádku kabely.

Různé modely rozdělovačů

Společnost Leddo nabízí.pl najdete rozdělovače s různým počtem zásuvek, což vám umožní přizpůsobit množství vašim potřebám. Můžete si vybrat z menších, dvou- nebo tříslotových modelů. Některé z nich mají navíc vestavěná tlačítka, s nimiž vypnutí jednotlivých zásuvek.

Zloději chránění proti přepětí

V naší nabídce najdete také rozbočovače chráněné proti přepětí. Tato možnost je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí zajistit bezpečnost svých zařízení. V případě náhlého přepětí tak bude vaše zařízení chráněno před poškozením.

Praktické řešení pro každou domácnost

Rozbočovače jsou nezbytným příslušenstvím v každé domácnosti, zejména pokud počet zařízení převyšuje počet dostupných zásuvek. V nabídce Leddo.en najdete široký výběr elektrické příslušenství za atraktivní ceny pro pohodlné používání vašich zařízení.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel