Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dálkové ovladače a ovladače MiBOXER

( počet produktů: 56 )

Dálkové ovládání Mi-BOXER pro vzdálenou správu inteligentního osvětlení Mi-BOXER v celém domě, bytě nebo kanceláři. Dálkové ovladače jsou určeny pro jednotlivé produktové řady, např. Barva s RGB nebo Bílá s určitým rozsahem barev světla. Dálkové ovládání nám v závislosti na modelu umožní rychle měnit intenzitu světla, teplotu barev a barvy nebo jednoduše pohodlně zapnout/vypnout osvětlení Mi-BOXER LED ve vybrané světelné zóně nebo v několika zónách najednou. Bezdrátové ovládání systému inteligentního osvětlení Mi-BOXER s dálkovým ovládáním pro vysoký komfort a přesné nastavení osvětlení podle potřeb uživatele.

Plné ovládání bez vstávání ze sedadla - dálkové ovládání Mi-BOXER

Dálkové ovladače Mi-BOXER jsou pohodlná řešení, která umožňují plné ovládání osvětlení, aniž byste museli vstát ze židle. Umožňují dálkově ovládat osvětlení v různých místnostech, a tím vám dávají možnost pohodlí i comfort v provozu.

Pohodlné a intuitivní ovládání

Dálkové ovládání se vyznačuje pohodlným a intuitivním ovládáním. Pomocí jednoduchých tlačítek a přehledných rozhraní můžete snadno nastavit jas, barvu nebo světelné efekty osvětlení. Ať už potřebujete jednokanálový nebo vícekanálový dálkový ovladač, Mi-BOXER nabízí různé modely pro splnit vaše požadavky.

Vzdálená správa osvětlení

Mi-BOXER vám umožňuje spravovat osvětlení na dálku, což vám dává naprostou svobodu a pohodlí při ovládání. Osvětlení můžete ovládat odkudkoli v místnosti, aniž byste se museli pohybovat. Osvětlení tak můžete přizpůsobit různým potřebám a náladám, a vytvořit tak v každém interiéru tu správnou atmosféru.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel