Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Venkovní stropní svítidla

( počet produktů: 86 )

Vnější stropní plafony je alternativou ke klasickým lampám. Hlavním důvodem pro jejich výběr je moderní design a skutečnost, že je lze přizpůsobit jakémukoli prostoru. Lze je použít například k přesnému osvětlení terasy nebo balkonu. LED venkovní plafony v naší nabídce v různých variantách. Zajímavou volbou jsou svítidla s přídavným snímačem pohybu. Nejčastěji se používají k osvětlení vchodu do domu nebo vstupu na pozemek. Připojení k elektrické síti je praktickým a spolehlivým zařízením.

Venkovní LED plafony - dekorace prostoru na míru

LED plafony v naší nabídce jsou nejen prostředkem k osvětlení prostoru. Moderní design osvětlení přispívá k jeho atraktivnímu vzhledu. Svítidla tohoto typu se v závislosti na zvoleném modelu mimo jiné liší:

  • velikost,
  • tvar,
  • barva,
  • způsob provozu,
  • světlá barva.

Jednou z největších výhod venkovních LED plafonů je jejich výrazná instalace. Svítidla jsou umístěna velmi blízko stropu, a proto nezabírají mnoho místa. Lze instalovat i na velmi malém prostoru a poskytnout velkou dávku světla.

Venkovní stropní plafony - na co se zaměřit při jejich výběru?

Při rozhodování o výběru stropního osvětlení LED je vhodné zvážit některé nejdůležitější technické parametry. Jedním z nich je m.na adrese. stupeň těsnosti. Čím vyšší je, tím těsnější je samotná lampa. To má velký vliv na jeho odolnost při vystavení nepříznivým povětrnostním podmínkám. Důležitý je také tvar a velikost lampy. Je důležité, aby takový režim co nejlépe odpovídal místu, kde bude používán.

Při výběru lampy je vhodné věnovat pozornost barvě světla a úhlu dopadu. Důležitým parametrem je také životnost LED diod. V závislosti na zvoleném modelu může být tato charakteristika udávána v počtu hodin nebo ve světelných cyklech.

Zohledněním každého z těchto aspektů si můžete být jisti, že získáte nejen elegantní, ale také odolný nábytek. Robustní venkovní plafony z naší nabídky snadno slouží zákazníkům po mnoho sezón a zachovávají si všechny vlastnosti. Zkontrolujte také venkovní nástěnná svítidla k dispozici v našem obchodě.

IdoSell Trusted Reviews
4.80 / 5.00 15 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-17
Velká spokojenost
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel