Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Světelné zdroje a svítidla WiZ LED

( počet produktů: 66 )

Kategorie Lampy a svítidla Philips WiZZ LED je sbírka pokročilých LED světelných zdrojů a svítidel, které navrhla renomovaná společnost Philips. WiZZ je řada produktů pro chytrou domácnost s mobilní aplikací určenou pro každý produkt. Jedná se o chytré řešení osvětlení, které umožňuje uživatelům plně ovládat intenzitu světla, barvy a plánování prostřednictvím mobilní aplikace nebo hlasových asistentů.

Osvětlení Philips LED

Jak se sluší na výrobce moderního osvětlení pro 21. století, vedle řady tradičních osvětlovacích produktů je značka Philips se specializuje na výrobu účinných lED světelných zdrojů, které spotřebují až o 90 % méně energie než běžné žárovky. Kromě toho se žárovky Philips LED vyznačují mimořádně dlouhou životností, která zajišťuje bezproblémový provoz po dobu až 22 let. Světelné zdroje Philips splňují přísná kritéria EyeComfort, zaručuje nejvyšší kvalitu a bezpečnost vyzařovaného světla. To znamená, že osvětlení je zcela příjemné pro oči a má vysoký index podání barev (CRI).

Chytré a dekorativní osvětlení

Kromě standardních LED řešení značka Philips nabízí produkty obohacené o řadu dalších funkcí, které usnadňují a zpříjemňují používání osvětlení jako nikdy předtím. Nyní můžeme m.na adrese. ovládat osvětlení z chytrého telefonu nebo hlasovým příkazem a přizpůsobit barvu a intenzitu světla činnosti, kterou právě děláte, nebo denní době, a to vše díky funkci chytrých žárovek Philips Hue a Philips Wiz. Pro ty, kteří od žárovky očekávají nejen funkčnost, ale i designový vzhled, však výrobce připravil řadu dekorativních LED světelných zdrojů v retro nebo moderním stylu. Jsou stejně účinné jako klasické LED žárovky a jsou výrazným doplňkem každého interiéru.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel