Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Vodotěsné LED pásky

( počet produktů: 113 )

Vodotěsné LED pásky, jsou pásky, které kombinují inovativní osvětlení LED s odolností proti povětrnostním vlivům. Krytí IP67 a IP68 zaručuje bezpečnost a vodotěsnost. Tyto stránky lED pásky byly speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky na vnější i vnitřní vlhkost. Vyrobeno z vysoce kvalitní materiály, poskytují nejen vynikající světelný efekt, ale také trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Vyberte si z různých délek, barev světla a možností ovládání a přizpůsobte osvětlení svým potřebám. Ideální pro osvětlení zahrad, teras, balkonů, bazénů, kuchyní a koupelen. Vytvořte kouzelnou atmosféru a umocněte kouzlo svého okolí pomocí LED pásky

Široké použití LED pásků

Použijte Vodotěsné LED pásky, dodá vaší zahradě nebo terase jedinečný ráz. Vytvořte kouzelnou atmosféru osvětlením alejí, záhonů nebo fontán. Přidejte k bazénu nebo vířivce atmosférické osvětlení a užijte si relaxační večery. Interiéry vašeho domova získají nový lesk díky našim Voděodolné LED pásky. Použijte je v kuchyni k osvětlení pracovních desek a skříněk a v koupelně k efektnímu osvětlení zrcadla nebo sprchového koutu.

Snadná a rychlá instalace

Díky samolepicí pásek, instalace pásek je jednoduchá a rychlá. Můžete je zkrátit na správnou délku, aby se hodily k jakémukoli designu. Kromě toho mnoho z našich LED vodotěsné pásky nabízí různé možnosti ovládání, například dálkové ovládání, nastavení jasu nebo změnu barvy světla.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel