Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED svítilny

( počet produktů: 157 )
Dobíjecí svítilny
Bateriové svítilny
Čelní svítilny
Dílenské hořáky
Světla pro jízdní kola

Svítilna je příslušenství, které je někdy v mnoha situacích nepostradatelné. Na jedné straně poskytuje základní osvětlení po setmění, na druhé straně je užitečná, když potřebujete prohledat zákoutí hluboké skříně nebo nahlédnout do truhly na špatně osvětlené půdě. Praktičnost lED svítilny je zřejmé, jak zjistili mnozí táborníci a amatéři nočních túr v lese. Tuto skutečnost potvrzuje více než 120 let funkční služby, které uplynuly od uvedení prvního výrobku, svítilny Ever Ready, na trh v roce 1898.

Různá provedení a použití svítilen LED

LED svítilny představují další krok ve vývoji tohoto praktického příslušenství. Nejenže jsou energeticky úsporné a déle svítí, ale mají také delší dosah. To je způsobeno technologií. LED dioda je také odolná proti nárazům a otřesům, takže je ideální pro nošení v batohu, při jízdě na kole nebo běhu. Svítilny LED nejenže svítí desítky tisíc hodin. Jsou také všestranné a spolehlivé téměř ve všech podmínkách. Proto je lze používat nejen doma nebo v cestovním ruchu. Nedočkavě vybírají také vojáci, policisté, horníci nebo zaměstnanci různých služeb. Různorodost použití těchto výrobků je dána také jejich různorodým provedením, od modelů s hlavou po lED ruční svítilny s výjimečným výkonem a ergonomickým designem.

Ruční svítilny LED a další svítilny z naší nabídky

Nabídka energeticky úsporné,moderní svítilny v našem obchodě je velmi bohatý. Mezi hlavní novinky patří ruční svítilny LED z kolekcí Warrior, Walther a Olight. Vyznačují se odolným pouzdrem s výraznou povrchovou úpravou. Díky tomu se pohodlně používají a zaručují pevný úchop v každé situaci. Doporučujeme také lED svítilny, ideální pro noční běh, pěší turistika nebo průzkum jeskyní a úhlové svítilny a kempingová světla.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel