Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED pásky RGB

( počet produktů: 49 )

Nic nezdobí interiér tak jako RGB LED pásky. Vytvoří útulnou atmosféru v obývacím pokoji, romantickou v ložnici a pohádkovou v dětském pokoji. Barevné stuhy RGB umožňují popustit uzdu fantazii a vytvářet neobvyklá aranžmá. Díky technologii LED pásky nejen efektivně osvětlují interiér, ale také snižují účty za elektřinu. Kromě dekorativní funkce mají i mnoho praktických využití. RGB LED diody, červená (red), zelená (green), modrá (blue), dodají každému z vašich pokojů jedinečnou atmosféru!

RGB LED pásky, které rozhodně musíte znát!

Barevné LED pásky s dálkovým ovládáním a ovládáním přes telefon nebo WIFI vybavené RGB LED diodami, které poskytují světlo libovolné barvy, jsou ideálním dekorativním osvětlením pro váš pokoj. Pomocí speciálního rádiového nebo infračerveného ovladače lze snadno a plynule měnit barvy. Použití LED SMD umožňuje volbu různých světelných programů: blikání, stmívání, plynulý přechod nebo jedna barva. Novou verzí pásků RGB jsou pásky RGB+WW, RGB+CW Tyto pásky mají kromě barevné diody také teplou nebo studenou bílou diodu. Nejnovějším standardem je páska RGB CCT, tj. páska se třemi LED diodami - teplou, studenou a barevnou. Systém Multiwhite - páska nabízející bílou barvu v odstínech od velmi teplé až po studenou bílou směřující k modré, vše plynule ovládané dálkovým ovládáním.

Záruka kvality a spokojenosti s výrobkem!

Na všechny pásky RGB LED se vztahuje dvouletá záruka. Pomůžeme vám vybrat správnou pásku, poradíme vám, jak LED pásky připojit. Nabízíme také rozsáhlý sortiment příslušenství: napájecí zdroje LED napětí a praxe modulární napájecí zdroje, potřebné ovladače pro LED diody, konektory, zástrčky a další. Zveme vás, abyste se podívali na naši nabídku!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel