Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Profily

( počet produktů: 215 )
Profily LED
Rukojeti a uzávěry
Sady profilů
Profilové příslušenství

Chcete si doma vytvořit spoustu zajímavých světelných efektů? Z profily LED budete mít neomezené možnosti designu. Osvětlete celý strop nebo zvýrazněte jednotlivé prvky: okna, desky, mříže, skříňky, zrcadla, vitríny, schody. Profily pro LED pásky a pásky se snadno a pohodlně instalují m.na adrese. díky nízké hmotnosti. Ideální pro každou místnost. Kromě toho mají ochrannou funkci pro LED pásky a lamely a fungují jako chladič, který účinně odvádí přebytečnou teplotu, kterou LED pásky uvolňují do podkladu. Díky tomu kluś vedl profily mnohonásobně prodlužují životnost LED pásků.

LED profily - proč byste měli?

Profily LED jsou univerzálními prvky. Hodí se do každé místnosti a umožní vám dosáhnout požadovaného světelného efektu. Každý profil LED je estetický a odolný výrobek, který je ideální pro domácí i kancelářské použití. V naší nabídce najdete nejen vysoce kvalitní LED profily, ale také vše, co potřebujete k vytvoření funkčního a estetického osvětlení.

Navrhujeme montážní držáky pro profily LED a všechny druhy krytek a krytů v různých barvách a stupních průhlednosti. Především si však u nás můžete pořídit mnoho typů profilů LED.
Jedná se o rohové nebo rovné prvky vyrobené z vysoce kvalitního hliníku, který zajišťuje dlouholeté bezproblémové používání osvětlení. Jejich výhodou je také velmi vysoká estetika. Kombinace vysoce kvalitních materiálů a vizuální stránky lED profily jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce mít moderní, funkční a stylový interiér.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel