Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Chytré osvětlení (SMART HOME)

( počet produktů: 915 )
Ledvance SMART+
Ledvance SUN@HOME
Philips HUE
MiBOXER
Tuya SMART
Calex SMART
Spectrum SMART
Lumiled SMART

Komponenty Chytrá domácnost je skvělým řešením pro každou budovu. Ovládání osvětlení, vytápění a elektřiny pomocí telefonu? Není nic jednoduššího! Naše nabídka zahrnuje řešení připravená k použití SMART HOME z různých systémů včetně Systém TUYA,Systém LEDVANCE SMART+,Systém MI-LIGHT. Prefabrikovaná řešení z uvedených systémů mají oproti kabelovým systémům značnou výhodu, protože není třeba vést velmi nákladnou kabeláž. Systémy TUYA, Ledvance SMART+ a MI-Light mají velkou výhodu v tom, že je můžeme doplňovat o další a další komponenty podle našich potřeb.

 

Automatizujte své prostředí a užijte si novou úroveň pohodlí

Chytrá domácnost vám nabízí možnost automatizace různé aspekty jejich prostředí. Osvětlení, vytápění, klimatizaci nebo bezpečnostní systémy můžete naprogramovat tak, aby fungovaly podle vašich preferencí a časového plánu. Váš domov se tak stane ještě útulnějším a přizpůsobí se vašemu životnímu stylu, což vám poskytne pohodlí na zcela nové úrovni.

Bezpečnost, úspory a pohodlí - výhody chytré domácnosti

Chytrá domácnost poskytuje nejen pohodlí, ale také přináší řadu výhod. Bezpečnostní systémy umožňují sledovat a ovládat váš domov odkudkoli na světě, což vám dává pocit bezpečí. Chytrá energetická řešení navíc umožňují šetřit energii optimalizací spotřeby a zajištěním příjemné teploty v místnostech. Chytrá domácnost je budoucnost, která přináší mnoho výhod a zjednodušení každodenního života.

Přeměňte svůj domov na moderní řešení, která poskytují pohodlí,zabezpečení a úspora energie. Objevte možnosti, které nabízí inteligentní ovládání, a vytvořte si domov na míru svým potřebám.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel