Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Instalační spínače

( počet produktů: 130 )
Jednotlivé stránky
Vícepolární
Spínače svíček
Spínače závěrky
Přepínače
Křížové konektory
Hermetické spínače
Miniaturní

Elektrické konektory jsou prvky, které se používají k zapínání a vypínání osvětlení v místnostech, ale nejen v nich. Velký výběr různých elektrických konektorů umožňuje jejich široké využití. Používají se mimo jiné jako tlačítka zvonků umístěných u vstupních dveří a pro ovládání osvětlení na chodbách a schodištích s křížovými propojeními.

Elektrické spínače - široký výběr

V naší nabídce najdete široký výběr elektrických konektorů. Typy jednotlivých výrobků poskytují širokou škálu aplikací. Nakoupíte u nás mimo jiné:

Elektrické spínače jednopólové, elektrické spínače svíčkové vypínače, elektrické konektory křížové konektory, přepínače normálně uzavřený (pro zvonky).
Toto jsou jen příklady produktů, které jsme zařadili do nabídky. Pokud hledáte konkrétní typ konektoru, prohlédněte si naši nabídku. Zajistili jsme nejen to, že existuje řada výrobků pro mnoho aplikací, ale také to, že každý elektrický konektor, který nabízíme, je nejvyšší kvality. Jedná se o předměty, které se obvykle intenzivně používají, takže musí být odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistit.

Různé typy elektrických spínačů

Elektrické spínače jsou nejen praktickou nutností. Mohou také ozdobit místnost, pokud jsou šikovně sladěny se stylem interiéru. Pomocí návrhů, které jsme zahrnuli do nabídky, můžete docílit toho, že elektrické vypínače ve vaší domácnosti budou vypadat velmi esteticky a nejenže nenaruší design interiéru, ale naopak ho doplní. Doporučujeme vám prohlédnout si nabídku.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel