Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Lampy a svítidla HUE LED

( počet produktů: 116 )

Pokud chcete mít kontrolu nad osvětlením, je nezbytné, aby vaše domácnost byla vybavena chytrým systémem lampy a svítidla, který vám poskytne tento typ funkce. Philips Hue je téměř ideálním řešením, které kombinuje krásný dekorativní vzhled stropních svítidel s jejich bohatou funkčností, která zaujme a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Systém Philips HUE je exkluzivní a bezporuchový systém inteligentní domácí systém.

Žárovky Hue jsou elegantní a elegantní ve své nejlepší podobě

Pokud hledáte dekorativní lampy do kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice, jste na správném místě. V naší nabídce naleznete všechny aktuálně dostupné modely svítidel se značkou Philips Hue. Nečekejte a dopřejte sobě i své rodině speciální požitek. Tato svítidla se vyznačují nejen krásným designem a dokonalým zpracováním, ale také bohatými možnostmi, které se vám otevírají díky můstku Hue Bridge. Ovládají se bezdrátovým dálkovým ovladačem nebo mobilní aplikací přímo z vašeho chytrého telefonu a změní způsob, jakým vnímáte světlo, takže se už nikdy nebudete chtít vrátit k tradičním řešením osvětlení.

Chytrá světla Philips Hue

Stylová stropní svítidla s integrovanými moduly LED, která pracují na dálku s můstkem Hue Bridge, jsou nezávislé zdroje světla, které vám umožní zvolit osvětlení pro každou situaci. Moderní dekorativní žárovky, jako jsou Hue Cher, Still nebo Beyond, pracují s energeticky úspornou vysoce kvalitní technologií LED a poskytují uživateli naprostou svobodu v jednání. Měňte barvu světla od teplé žluté po studené modrobílé světlo, jak to máte rádi.

Sdílené zážitky - funkce paměti

Připojte se ke komunitě Hue a používat předvolby nastavení ostatních uživatelů tohoto inteligentního systému. Vlastní nastavení můžete sdílet i s ostatními uživateli. Nejpokročilejší lampy a svítidla HUE na světě jsou na dosah ruky. Neváhejte a podívejte se na naši nabídku ještě dnes!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel