Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zapuštěné rozvodné skříně

( počet produktů: 39 )

Kategorie "Rozvodné krabice pod omítku" je soubor elektrických krabic, které jsou určeny k instalaci do stěn pod povrchem omítky nebo obkladů. Umožňují esteticky a diskrétně skrýt elektroinstalaci, což přispívá k elegantnímu vzhledu místností. Zapuštěné rozvodné skříně jsou k dispozici v různých velikostech a konfiguracích, které vyhovují potřebám vaší instalace.

Funkční a snadno se instaluje

Krabice pod omítku umožňují elegantní skrytí elektroinstalace ve stěnách. Naše krabice nejenže poskytují estetický vzhled místnosti, ale také umožňují instalaci vypínačů, zásuvek nebo tlačítek, čímž vytvářejí elegantní a funkční řešení v každém interiéru.

Skrýt instalaci, zvýraznit design

Díky krabicím pod omítku z naší nabídky můžete snadno přizpůsobit osvětlení, zásuvky nebo tlačítka svým individuálním potřebám a stylu zařízení místnosti. Díky robustnímu zpracování, různým velikostem a materiálům jsou naše schránky pro zapuštěnou montáž nejen praktické, ale také esteticky příjemné. Zjistěte, jak se dají zapuštěné krabice na Leddo.pl může zvýšit pohodlí a vzhled vašeho interiéru tím, že elegantně skryje elektroinstalaci.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel