Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Solární lucerny

( počet produktů: 74 )

Péče o životní prostředí je nutností, jak víme, letní sezóna je především o trávení času venku, relaxaci a setkáních na zahradě, solární osvětlení je ideálním řešením, jak do zahrady vnést světlo! Solární závěsné a stojací lampy jsou šetrné k životnímu prostředí, protože zachycují sluneční energii a ukládají ji do baterie, takže nevznikají žádné další finanční náklady.

Svítilny, solární a bateriové svítilny - zjistěte jejich výhody

Proč jsou solární lampy v posledních letech tak populární?? Závěsné modely jsou vybírány především pro svůj mnohem zajímavější vzhled než tradiční elektricky napájené lampy. Solární závěsná svítidla pro zahradu však nejsou jen atraktivní dekorací. Naši zákazníci si těchto produktů cení m.na adrese. pro:

  • vysoká odolnost vůči UV záření,
  • lze rychle demontovat,
  • energie z obnovitelných zdrojů energie,
  • odolnost proti mechanickému poškození,
  • k dispozici v různých velikostech.

Solární závěsná svítidla - na co se zaměřit při jejich výběru?

Při rozhodování, které solární lampy zavěsit na zahradu nebo na balkon, stojí za to věnovat pozornost několika klíčovým technickým parametrům. Solární zahradní závěsná svítidla by měla být především odolná proti povětrnostním vlivům. Je dobré, když mají výrobky pro venkovní použití označení IP44. Nabízíme lampy, které odolávají teplotám od -20 °C do +40 °C. Zásadní je také zkontrolovat životnost samotné lampy. Může být udáván v hodinách nebo v cyklech, tj. v počtu zapnutí.

Při výběru solárních lamp stojí za to věnovat pozornost také dalším zařízením a zajímavým technologickým řešením. Mezi nejoblíbenější patří m.na adrese. komunikace Bluetooth nebo možnost změny barvy osvětlení.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel