Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED zářivky

( počet produktů: 188 )
LED zářivky 60cm
LED zářivky 90cm
LED zářivky 120cm
LED zářivky 150cm
LED zářivky - ostatní

Energeticky účinné lineární zářivky LED

Na trhu s osvětlením najdeme mnoho typů zářivek: od klasických zářivek až po LED trubice. Liší se průměrem (T5, T8, T12), typem dříku (např. G13 nebo E27), délkou nebo tvarem. Máme na výběr klasické lineární zářivky, tj. zářivky (ideální pro obchody, kanceláře nebo veřejné budovy), kompaktní zářivky (běžně používané v domácnostech), miniaturní zářivky (např. pro osvětlení akvárií) nebo dekorativní zářivky. Za pozornost stojí také způsob napájení (jednostranný nebo oboustranný) a to, z čeho je vyroben kryt. Oblíbené skleněné skříně mají vynikající odvod tepla a jsou levnější, ale někdy jsou náchylnější k rozbití Polymerové skříně mají vyšší cenu, ale jsou také odolnější.

Tradiční a LED zářivky - rozdíly

Tradiční lineární zářivky versus lineární zářivky LED Lineární zářivky se hojně používají v kancelářských a průmyslových prostorách, ale lze je nalézt i v domech a bytech. Rozlišujeme mezi tradiční lineární zářivky, které jsou na trhu již dlouho. Jedná se o zářivky patřící mezi výbojky. Elektrický výboj v nízkotlakých parách rtuti vytváří ultrafialové záření. Díky luminoforu se pak záření přemění na viditelné světlo. Pokud tradiční lineární zářivky nejsou kvalitní, může dojít k rušivému vlivu světelného vlnění a blikání.

Aby bylo používání zářivek účinnější a pohodlnější, používají technologii LED. Lineární zářivky LED jsou vybaveny elektronickým obvodem, který umožňuje jejich napájení přímo ze sítě střídavým proudem. Skládají se z diod, které jsou energeticky úsporné a vyzařují světlo, které je bezpečné pro náš zrak. Výhody LED zářivek Výběr lineární zářivka LED přináší uživateli řadu výhod. Především jsou energeticky úsporné a ušetří až 50 % dříve spotřebované energie. Jejich životnost se odhaduje až na 50 000 hodin. Proto vydrží několikanásobně déle než tradiční žárovky. Zářivky s technologií LED se nezahřívají. To znamená, že je lze instalovat tam, kde je povrch citlivý na teplo. Tím se výrazně rozšiřuje spektrum použití zářivek. Hlavní výhodou tohoto řešení je, že se zářivka nemusí zahřívat. Okamžitě zazáří plným světlem, nepotřebuje čas, aby zazářila plnou silou. Lineární zářivky LED se také hodí k ekologickému životnímu stylu. Neobsahují rtuť ani jiné škodlivé látky. Jsou proto šetrné k životnímu prostředí. Podívejte se na naši nabídku lineárních zářivek, jako jsou např lED zářivky 60 cm!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel