Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Kolejnicové systémy / Lištové osvětlení

( počet produktů: 327 )
Kolejnicové reflektory
Kolejnice
Kolejnicové soupravy
Příslušenství

Svítidla namontovaná na přípojnice jsou stále oblíbenější osvětlovací systémy. Není divu: toto řešení je pohodlné, snadno se instaluje a nabízí mnoho designových možností. Kombinací lišt různých délek je možné instalovat v podstatě neomezený počet svítidel a nasměrovat světlo na libovolné místo. Proto systémy kolejového osvětlení ideální pro obchody a komerční prostory, stejně jako pro obytné prostory, chodby, kuchyně a obývací pokoje.

Flexibilita a modularita

LED kolejnicové systémy umožňuje flexibilní design osvětlení díky možnosti snadné montáže a demontáže různých komponentů. Hlavní lišta je ústředním prvkem, ke kterému lze připojit různé typy osvětlení, například bodová svítidla, nástěnné lampy nebo lustry. Díky modulární konstrukci lze délku a uspořádání lišty přizpůsobit a osvětlení lze podle potřeby přidávat nebo odebírat.

Snadná instalace

Systémy LED lišt se snadno instalují díky speciálním držákům a konektorům. Hlavní lišta je namontována na stropě nebo na stěně a osvětlení je k ní připevněno pomocí držáků. Nevyžadují žádnou dodatečnou kabeláž, což značně zvyšuje zjednodušuje instalaci i šetří čas. Kromě toho lze LED kolejnicové systémy použít jak v nových budovách, tak při modernizaci stávajícího osvětlení.

Přizpůsobení různým potřebám osvětlení

LED kolejnicové systémy umožňují vytvářet různé scénáře osvětlení, například celkové, pracovní nebo dekorativní osvětlení. Díky nastavení úhlu dopadu a možnosti změny osvětlení na jednotlivých úsecích kolejnice lze osvětlení přesně přizpůsobit konkrétním potřebám. Systémy LED kolejnic také umožňují použití různých typů žárovek, jako jsou bodové žárovky, reflektory nebo LED pásky.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel