Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Kulaté LED žárovky

( počet produktů: 107 )

LED žárovky ve tvaru koule kombinují krásný design a výkon klasických LED žárovky. Jsou až o 90 % energeticky úspornější a vydrží svítit až 20krát déle než tradiční světelné zdroje a zároveň jsou v místnosti velmi výrazným dekorativním prvkem.

Lze je dokonale začlenit do moderního minimalistického stylu nebo industriálního loftu, stejně jako do vintage interiérů vintage. LED žárovky typ Globe dobře spolupracuje s kulovými svítidly. Protože se jedná o typicky dekorativní žárovky, dobře fungují i s průhledným stínidlem nebo jako samostatný zdroj světla. Jedinečný vzhled kulových LED diod zútulní a zstylizuje každou místnost.

Výrazný tvar a estetika

Žárovky LED Globe se vyznačují nápadným kulovitým tvarem, který je sám o sobě dekorativním prvkem. Jejich estetický vzhled přitahuje pozornost a dodává místnosti kouzlo. Ať už je styl interiéru jakýkoli, žárovky Globe Kula představují krásné a moderní řešení osvětlení.

Široký úhel rozložení světla

Vyznačují se širokým úhlem rozložení světla, což znamená, že vyzařované světlo je rovnoměrně rozloženo po celé místnosti. Tímto způsobem poskytují optimální osvětlení bez zastíněných ploch. Lze je použít jako hlavní i dekorativní osvětlení.

Žárovky - různé typy

V obchodě Leddo nabízíme velký výběr globe LED žárovky ve stylu vintage i modernějším. Díky tomu je lze snadno umístit do jakéhokoli interiéru. Vysoká kvalita našich výrobků je zárukou jejich trvanlivosti a spolehlivosti.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel