Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED žárovky R7s

( počet produktů: 34 )

Žárovky LED s paticí R7S jsou vynikající náhradou halogenových žárovek. Náš online obchod nabízí lED žárovky R7s Philips, Osram a Lumiled v délkách 118 mm a 78 mm a ve výkonech od 5 W do 20 W, vhodné pro síťové napětí 230 V. Výběr modelů s teplou nebo studenou barvou světla, stejně jako R7s vedl stmívatelné.

Použití energeticky úsporné diodové technologie SMD vedlo ke snížení spotřeby energie až o 90 % a k dlouhé životnosti žárovky ve srovnání s běžnými žárovkami s paticí R7S. Díky rovnoměrnému světlu a širokému vyzařovacímu úhlu jsou r7S se používají především v moderních stolní lampy i stojací lampy, a také ve venkovních světlometech. Jejich instalace nevyžaduje žádné zásahy do halogenového svítidla. Úspora energie a peněz.

LED žárovky R7s - úspora a účinnost

Žárovky R7s jsou inovativním a energeticky úsporným řešením, které vám ušetří peníze za elektřinu. Díky použití technologie LED mají tyto typy žárovek výrazně vyšší účinnost nižší spotřebu energie než tradiční zdroje světla. Kromě toho jsou také velmi účinné a mají dlouhou životnost, takže je nebudete muset často vyměňovat.

Žárovky R7s - široká nabídka modelů

V naší nabídce najdete různé modely LED žárovek R7s, které se liší mimo jiné výkonem, jasem nebo teplotou barev. To vám umožní vybrat si řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Všechny žárovky LED R7s, které nabízíme v našem obchodě, se navíc vyznačují vysokou kvalitou provedení a spolehlivostí.

Zvolte energeticky úsporné světelné zdroje a ušetřete za elektřinu. Podívejte se na naši kategorii LED žárovek R7s a vyberte si to nejlepší řešení!

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel