Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

O nás

Internetový obchod s LED osvětlením - leddo.cz

Jsme rádi, že vás můžeme přivítat na webových stránkách Leddo.cz. Od samého počátku našeho internetového obchodu bylo naším mottem prodávat moderní LED osvětlení pro vaše domovy, pracoviště, průmyslové objekty a všude tam, kde je potřeba světlo. Odtud vznikl především název našeho obchodu, který byl inspirován slovy vedl pro domov, nebo zkráceně Leddo! Zkušenosti, které jsme nasbírali za 10 let v oblasti osvětlení, nám umožňují dokonale porozumět potřebám našich zákazníků, a proto námi nabízené produkty splňují očekávání i těch nejnáročnějších. Hledáte zmrzlinu pro váš domov? Jste na správném místě!


Kvalitní LED žárovky za nízké ceny

Naší specialitou je prodej moderního, energeticky úsporného osvětlení na bázi LED technologie, která je v současnosti nejnovější formou výroby světla dostupnou na světě. LED světlo umožňuje vytvářet jedinečné světelné akcenty a dekorace a jeho ergonomie a vysoká funkčnost také umožňuje osvětlit těžko dostupná místa. Inovativní technologie založená na světelných diodách umožňuje snížit spotřebu energie až o 90 %. LED žárovky jsou navíc extrémně odolné a mají dlouhou životnost (vydrží až několik let). Světlo vyzařované LED diodami je příjemné a bezpečné pro oči, neoslepuje ani nedráždí.

Co si můžete v našem obchodě koupit?

Zaměstnanci internetového obchodu s LED žárovkami Leddo.cz se neustále snaží rozšiřovat a poskytovat vám široký sortiment těch nejkvalitnějších světelných produktů za atraktivní ceny. Distribuujeme osvětlení od renomovaných a uznávaných výrobců LED svítidel v Polsku a po celém světě. Najdete u nás originální LED žárovky od Philips, Osram, Lumiled a dalších předních značek v oboru. LED žárovky nabízíme prakticky do všech držáků žárovek. Obě nejoblíbenější LED žárovky s velkým závitem E27, s malou paticí E14 a GU10, stejně jako všechny ostatní G9, MR16, G4, AR111, MR11, R7S, S14S, G13 a stropní svítidla, plafondy a LED pásky, stejně jako lineární LED lampy pro kanceláře a průmyslová zařízení. Dostupné LED diody s různým světelným výkonem, tvarem, třídou voděodolnosti, úhlem svícení a barvou světla (od studené bílé po teplou žlutou).

Leddo.cz také nabízí široký výběr svítidel

Náš obchod s osvětlením samozřejmě neprodává pouze LED žárovky, takže u nás najdete i dekorativní vnitřní a venkovní zahradní lampy a inovativní svítidla vyrobená v LED technologii. Správně zvolené osvětlení dokáže proměnit prostor. Zde najdete lampy pro celkové osvětlení, doplňkové zvýrazňující osvětlení i ty, které hrají v místnosti dekorativní roli.

LED příslušenství

V naší prodejně naleznete také široký výběr doplňků přímo souvisejících s osvětlením. Dále máme široký sortiment napájecích zdrojů, ovladačů, stmívačů, baterií, hliníkových profilů pro LED pásky, elektrické kabely a různé další produkty užitečné v každé domácnosti.

Bezpečné nakupování a plná profesionalita

Dbáme na to, abyste se u nás cítili naprosto bezpečně. Vynakládáme maximální úsilí, abychom zajistili, že osobní údaje, které uchováváte, jsou řádně zpracovávány. Každý objednaný balík před odesláním řádně zabezpečujeme, abychom minimalizovali poškození, ke kterému může během přepravy dojít. Na všechny nabízené produkty navíc poskytujeme dlouhou záruční dobu – od 2 do 5 let. Naši pracovníci navíc odborně poradí při výběru nejlepších řešení a poradíme i s montáží.


Poskytujeme individuální, profesionální přístup ke každé objednávce a rychlé odeslání - do 24 hodin. To vše nutí naše klienty se k nám pravidelně vracet. Připojte se k nim nyní! Zveme vás k zadávání objednávek online a v našem sídle ve Warzycích.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel