Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED trubice G24

( počet produktů: 40 )

Hledáte energeticky úsporný a zároveň účinný zdroj světla? Pak jste na správném místě - naše nabídka zahrnuje žárovky LED G24, které splní vaše požadavky. Jejich použití zajistí optimální osvětlení prostoru při nízké spotřebě elektrické energie. Proto je žárovka G24 vynikající volbou pro průmyslové prostory, kanceláře a také pro veřejné budovy.

Žárovky LED G24

Nízká spotřeba energie ze sítě a záře s optimálním výkonem - to je to, čím se žárovky vyznačují G24 LED. Obchod LEDDO nabízí širokou škálu modelů těchto zářivek, takže si můžete vybrat variantu podle svých individuálních potřeb. Za zmínku stojí také neuvěřitelná životnost tohoto typu žárovky. Mohou pracovat až po dobu 30 000 hodin, což dokazuje jejich nákladovou efektivitu. Proto jsou tak dobrou alternativou k tradičním zdrojům světla.

Přestože zářivky vyzařují intenzivní a jasné světlo, jsou energeticky velmi úsporné. Mohou snížit spotřebu energie až o 80% ve srovnání s běžnými žárovkami. Jsou proto skvělým řešením všude tam, kde musí osvětlení fungovat mnoho hodin denně.
Žárovka G24 vynikající volba pro velké haly, supermarkety a nákupní centra. Instalace tohoto typu zářivky je velmi snadná a spočívá pouze ve výměně staré žárovky za nový model G24. Pokud je pro něj vybráno vhodné svítidlo, může poskytovat externí zdroj světla.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel