Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Vintage LED žárovky EDISON

( počet produktů: 38 )

Krásné a moderní osvětlení dokáže proměnit obyčejnou místnost nebo zahradu v mistrovské designové dílo. Shodné lampy a dekorativní žárovky EDISON. vytvořit útulnou atmosféru a vnést do interiéru moderní a moderní nádech Estetické hledisko samozřejmě není jediným kritériem, které bychom měli při výběru osvětlení použít. Dobrý zdroj světla musí být také bezpečný, energeticky účinný a odolný.

LED žárovky EDISON nejenže jsou výrazným doplňkem každé místnosti, ale nabízejí také značnou úsporu energie (až 90 % ve srovnání s klasickými žárovkami) úspory (až 90 % ve srovnání s klasickými žárovkami). Tvar žárovky připomíná žárovka EDISON v kombinaci s průhledným krytem krásně ladí s jakýmkoli svítidlem. Jeho klasický design dodá vašemu hnízdu útulný pocit a dopřeje vašim očím odpočinek díky teplému, oku lahodícímu světlu s nastavitelnou teplotou barev od 1800K až 3000K Svítí vysoce kvalitním světlem, jsou bezpečné pro oči, nezkreslují barvy a vydrží až 20krát déle než standardní světelné zdroje. Proto jsou LED diody nejekologičtějším a nejúčinnějším řešením, které je v současné době na trhu s osvětlením k dispozici. V naší nabídce najdete úsporné dekorativní žárovky LED známých a uznávaných značek. Všechny produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu jsou odolné a spolehlivé.

Vraťte svému osvětlení retro nádech

Objevte kouzlo starých časů a vneste do svého interiéru jedinečnou atmosféru Vintage Edisonovy žárovky. Naše nabídka je poctou retro estetice, která kombinuje modernost s klasickým stylem. Žárovky Edison je nejen zdrojem světla, ale také výrazem individuality a charakteru. Nasajte atmosféru Vintage, výběr neobvyklých žárovek je nyní k dispozici na Leddo!

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel