Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Venkovní nástěnná svítidla

( počet produktů: 1454 )
Fasádní nástěnná svítidla
Senzorová nástěnná svítidla
Čísla domů
Schodišťová svítidla

Chcete osvětlit vchod do domu, garáž nebo jiný prostor mimo budovu? Pokud ano, potřebujete speciální fasádní světla. Ty, které byly přizpůsobeny podmínkám mimo budovu.

Pokud jde o tento typ osvětlení, nemůžete si dovolit kompromisy. Jde o bezpečnost a účinnost světla. Proto by vámi vybraná fasádní svítidla měla být vodotěsná, odolná vůči prachu, vlhkosti, UV záření a vysokým a nízkým teplotám. Pouze tyto prvky vám umožní bezpečně používat světelný zdroj ve venkovním prostředí. Vše, co potřebujete, najdete v naší.

Jaké fasádní lampy nabízíme?

Venkovní fasádní svítidla, která jsme shromáždili v naší nabídce, jsou výrobky, které splňují přísné normy kvality. Zároveň jsou estetické, což je při rozhodování o koupi také důležité.

Naše fasádní svítidla se proto vyznačují:

- vysoká třída ochrany před úrazem elektrickým proudem, - vodotěsnost a účinná ochrana proti prachu a dalším vlivům prostředí, - snadná instalace - lze instalovat jak na fasádu budovy, tak na zděný plot, - energetická účinnost - svítidla jsou kompatibilní s LED osvětlením, což umožňuje ušetřit náklady na elektřinu, - zajímavý design - mezi nabízenými modely najdete jak ty s typicky industriálním vzhledem, tak i ty v moderním, minimalistickém a retro stylu. Všechna nabízená nástěnná svítidla jsou výrobky známých a uznávaných značek v Polsku a Evropě, jako jsou Polux, Kobi a další. Můžete se spolehnout na jejich kvalitu a spolehlivost jejich technického provedení. Jedná se o osvětlení, které bude dobře fungovat jak v soukromých domech, tak v průmyslových, obchodních a jiných veřejných prostorách. Můžete je také použít ve zděných zahradních přístřešcích, garážích a mnoha dalších stavbách. Pokud potřebujete odbornou pomoc při výběru správných fasádních svítidel, obraťte se na naše poradce. Poskytneme vám více informací o produktech, které vás zajímají, a navrhneme, který z nich bude nejlépe vyhovovat vašemu projektu osvětlení.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel