Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zásuvky a příslušenství SMART+

( počet produktů: 16 )

Chytré zásuvky SMART+ umožňují dálkové ovládání jakéhokoli připojeného zařízení pomocí telefonu nebo jednoduchých hlasových příkazů. Stačí si do chytrého telefonu nebo jiného mobilního zařízení stáhnout speciální aplikaci, která zapne a vypne toustovač, ztlumí stolní lampu nebo naprogramuje kávovar. Chytré zásuvky poskytují maximální pohodlí a jednoduchost při ovládání osvětlení a domácích spotřebičů a také spoustu zábavy. Díky vestavěnému wi-fi, zásuvky lze kombinovat do libovolných skupin, aby bylo možné ovládat provoz několika vybraných zařízení současně, a to i v době nepřítomnosti uživatelů.

Na našich webových stránkách najdete chytré zásuvky od světoznámého výrobce LEDVANCE. Zásuvky umožňují plnou automatizaci domácnosti bez složité instalace. Vysoká kvalita nabízených zařízení zaručuje bezporuchový provoz po mnoho let. Zveme vás k nahlédnutí do nabídky obchodu.

Správa spotřeby elektřiny a plánů

Chytré zásuvky umožňují efektivní správu energie. Můžete vytvářet plány pro zapínání a vypínání zařízení, abyste ušetřili energii a zvýšili účinnost. Kromě toho můžete sledovat spotřebu energie připojených zařízení, což vám pomůže vědomě hospodařit s energií a kontrolovat náklady.

Pohodlí a úspora Ledvance SMART

Chytré zásuvky nabízejí mnoho funkcí automatizace, které přispívají k pohodlí i úspory. Můžete naprogramovat provozní scénáře, například rozsvícení světel za soumraku nebo vypnutí spotřebičů při odchodu z domu. Některé zásuvky jsou navíc kompatibilní s hlasovými asistenty a umožňují ovládání spotřebičů pomocí jednoduchých hlasových příkazů.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel