Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Stropní světla

( počet produktů: 575 )

Stropní světla hrají důležitou roli téměř v každé místnosti. Při plánování osvětlení v domácnosti se obvykle začíná hlavním svítidlem, které zajistí základní jas osvětlovaného prostoru. Je důležité, aby byla lampa vhodně zvolena pro typ a účel místnosti. Ve společnosti Leddo.cz najdete široký výběr stropních svítidel prodávaných s integrovaným světelným zdrojem LED i bez něj, ke kterým si můžete vybrat žárovky libovolného výkonu a barvy.

Jak dobře nainstalovat stropní svítidlo?

Počet řad a provedení svítidel dostupných na trhu se může zdát ohromující a ve skutečnosti hlavní instalace závisí na modelu daného svítidla. Instalace většiny svítidel, která nabízíme, je jednoduchá a přímočará, a pokud máte pochybnosti, můžete se vždy podívat do návodu k použití, který je součástí balení každého svítidla a který jasně popisuje, jak tento úkol zvládnout. V případě dalších dotazů se můžete obrátit na technické oddělení společnosti Leddo.cz, kteří vám jistě pomohou s účelem nebo instalací.

Kolik světla potřebuje?

Určit, kolik světla je potřeba k osvětlení místnosti, je ve skutečnosti obtížné, protože množství potřebného světla závisí především na velikosti a účelu osvětlovaného prostoru. Pro správné osvětlení prostoru je důležité zvážit, k čemu bude sloužit. Pro malé místnosti doporučujeme použít stropní svítidla s jedním zdrojem světla s nízkým výkonem, aby nedocházelo k oslnění. Naproti tomu svítidla s několika světelnými body, do kterých lze namontovat až 5 LED žárovek najednou, jsou ideální pro velké místnosti. U integrovaných svítidel vybírejte svítidla s vysokým světelným tokem.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel