Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Žárovky Ledvance SUN@HOME

( počet produktů: 3 )

Věděli jste, že přibližně 90% trávíme dny uvnitř a bez zdravého denního světla? Výsledek: horší kvalita spánku a zhoršená nálada. Klidný spánek a lepší nálada poskytují více energie a lepší soustředění. SUN@HOME s LED diodami LED SunLike působí jako přirozené sluneční světlo a může přispět ke zlepšení fyzické pohody. Účinnost byla vědecky prokázána ve studiích.

Tři důvody, proč si vybrat SUN@HOME

  • Pocit svěžesti a odpočinku po klidném nočním spánku
  • Plný energie do nového dne díky přirozenému světlu vycházejícího slunce
  • Lepší nálada a více energie od rána do večera

Vyšší produktivita se SUN@HOME

  • Lepší soustředění při učení a práci
  • Zvýšená produktivita
  • Snížení pálení očí

Inovativní LED diody SunLike s plnospektrální aplikací ve výrobcích SUN@HOME nabízí širší barevné spektrum než běžné LED diody: od útulného krbového světla až po stimulující denní světlo (2200-5000 K).

Optimalizované podání barev* pro přirozené a zářivé barvy s indexem podání barev (CRI) > 95, což podporuje lepší soustředění a vyšší produktivitu. * v porovnání s konvenčními lED diody

Méně modrého světla ve srovnání se standardem lED diody, což zlepšuje zrakový komfort a fyzickou pohodu.

Při maximálním nastavení SUN@HOME vytváří mimořádně útulnou atmosféru připomínající světlo ohně (2200 K). V kombinaci s modrou složkou s nízkou intenzitou osvětlení SunLike s plným spektrem LED SUN@HOME zajišťuje hluboký a klidný spánek. Osvětlení SUN@HOME tak podporuje náš přirozený biologický rytmus.

Inteligentní systém osvětlení

Velmi důležitým segmentem v nabídce společnosti jsou produkty pro systémy řízení inteligentní domácnosti s technologií Bluetooth nebo Zigbee. Díky nejnovějším technologiím je nyní možné ovládat světla v celém domě a na zahradě pomocí chytrého telefonu, dálkového ovladače nebo jednoduchých hlasových příkazů. Ti, kteří se rozhodnou pro inteligentní systém osvětlení od společnosti Ledvance, bude moci m.na adrese. nastavit teplotu barvy, intenzitu světla nebo barvu světla podle individuálních potřeb a naprogramovat osvětlení podle denního rozvrhu uživatele.

Světelné zdroje LED

Důležitou předností značky je její zajímavý design a velmi široký výběr světelných produktů. V kategorii LED žárovek od společnosti Ledvance najdete jak ultramoderní žárovky, tak dekorativní světelné zdroje v retro stylu, LED pásky s vícebarevnou funkcí, kompatibilní se systémy inteligentní domácnosti, energeticky úsporné LED trubice nebo mimořádně účinné reflektorové žárovky. Vynikající zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů vám umožní vytvořit krásnou světelnou instalaci v jakémkoli stylu, která se hodí do každého interiéru. Všechny tyto žárovky navíc využívají nejnovější technologii LED, která zajišťuje maximálně nízkou spotřebu energie. Ještě nikdy nenabízela světelná technika tolik možností.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel