Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Ledvance SMART+

( počet produktů: 366 )
Žárovky SMART+
Pásky SMART+
Svítidla a lampy SMART+
Zásuvky a příslušenství SMART+
Vnější osvětlení SMART+
Zabezpečení domácnosti SMART+

Produkty z této řady SMART+ umožňují dálkové ovládání osvětlení pomocí dvou technologií - ZigBee a Bluetooth. Uživatel může přímo připojit produkty Smart+ k zařízení Amazon Echo Plus bez použití jiného rozhraní a díky aplikaci Ledvance SMART+ dostupný na Google Play, můžete použít hlasové ovládání telefonu Google Assistant™ nebo Amazon Alexa

Objevte možnosti inteligentního osvětlení

Ledvance SMART+ nabízí pokročilá a inteligentní řešení osvětlení, která vám umožní vytvořit jedinečnou atmosféru ve vaší domácnosti. Díky technologii LED a možnosti ovládání umožňuje Ledvance SMART+ nastavit jas, barvu světla a speciální efekty, čímž poskytuje nejen funkční, ale i estetické osvětlení.

Ovládání osvětlení pomocí smartphonu

Ledvance SMART+ umožňuje pohodlné ovládání osvětlení prostřednictvím chytrého telefonu. Pomocí speciální aplikace - Ledvance SMART+ App - můžete ovládat jakýkoli světelný zdroj odkudkoli a kdykoli. Získáte plnou kontrolu nad osvětlením v domě, ať už jste doma nebo mimo domov.

Přizpůsobte si osvětlení a vytvořte jedinečnou atmosféru

Ledvance SMART+ vám dává možnost přizpůsobit si osvětlení a vytvořit tak jedinečnou atmosféru ve vaší domácnosti. Můžete nastavit jas světla, vybrat si ze široké škály barev a světelných efektů a naprogramovat časový plán zapnutí/vypnutí. Díky tomu můžete osvětlení přizpůsobit své náladě, okolnostem nebo životnímu stylu a vytvořit tak jedinečný a inspirativní interiér.

Objevte chytré osvětlení Ledvance SMART+ a využijte možnosti ovládání světla pomocí chytrého telefonu. Přizpůsobte si osvětlení, vytvořte jedinečnou atmosféru a objevte nové způsoby, jak oživit svůj interiér.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel