Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED reflektory s dálkovým ovládáním

( počet produktů: 29 )

LED reflektory ovládané dálkovým ovládáním je vysoce funkční řešení, které nám umožňuje ovládat venkovní osvětlení, aniž bychom museli opustit dům. Ideální pro osvětlení fasád budov, příjezdových cest nebo zahrady. Kvalitní světlomety jsou plně vhodné pro venkovní použití, tj. pro měnící se teploty a povětrnostní podmínky, a díky použití technologie LED mají mnohonásobně nižší spotřebu energie a delší bezporuchový provoz než běžné halogenové žárovky.

Nabízíme vám vysokou kvalitu lED reflektory s možností dálkového ovládání od renomované značky: Philips. Svítidla jsou vyrobena z lehkých a vysoce odolných materiálů: hliníku a polykarbonátu. Vyznačují se vynikajícím světelným výkonem, moderním designem a zvýšeným stupněm krytí (IP65), takže mohou pracovat i ve vlhkých a prašných podmínkách. Široký úhel rozložení světla, pohyblivá hlava a možnost nastavení intenzity světla pomohou přesně přizpůsobit osvětlení našim potřebám, zatímco vestavěný pohybový senzor zajistí pohodlí, bezpečnost a maximální úsporu energie.

Výkonné halogenové žárovky LED s dálkovým ovládáním

Venkovní halogenová světla LED s dálkovým ovládáním se skvěle hodí k osvětlení zahrady, příjezdové cesty, garáže nebo vnější fasády budovy, ale i sportovišť nebo stavenišť. Pohyblivé svítidlo umožňuje snadno a rychle nastavit úhel svícení podle vašich potřeb. Svítidla, která nabízíme, pocházejí od osvědčených a renomovaných výrobců, kteří si zakládají na kvalitních materiálech a solidním, pečlivém zpracování. To zaručuje, že že halogenové žárovky s dálkovým ovládáním LED vydrží dlouho a splní naše očekávání. Svítidla jsou určena pro venkovní použití a jsou navržena tak, aby odolávala nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako jsou různé teploty, vítr nebo déšť a sněžení. Stojí za zmínku, že použití LED diod snižuje spotřebu energie až o 90 % ve srovnání s běžnými halogenovými žárovkami. Jsou energeticky účinné a umožňují delší bezporuchový provoz.

LED reflektory na dálkové ovládání se senzorem pohybu a soumraku

Od nynějška můžete ovládat osvětlení příjezdové cesty, aniž byste museli opustit svůj domov. Pomocí snadno použitelného dálkového ovládání můžete lampu nejen zapínat a vypínat, ale také nastavovat dobu svícení, detekční rozsah a soumrakový senzor. Venkovní halogenová světla LED s dálkovým ovládáním, které naleznete v našem katalogu, mají kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, což výrazně usnadňuje vlastní montáž ve výšce. Nabízíme také halogenové modely LED napájené solárním panelem. Jedná se o ekologické a nákladově efektivní řešení, které výrazně snižuje náklady na elektrickou energii. Solární panely použité v nabízených lampách mají výjimečnou citlivost na světlo, což jim umožňuje pracovat i při nízké hladině osvětlení.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel