Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED lampy a svítidla SMART+

( počet produktů: 148 )

Svítidla SMART+ známé a uznávané značky Ledvance je mimořádně moderní, energeticky účinné a inteligentní osvětlení pro domácnost a kancelář. Vestavěný systém dálkového ovládání SMART+ umožňuje lampu zapínat a vypínat a měnit intenzitu a teplotu barvy světla pomocí chytrého telefonu nebo hlasového asistenta, jako je Alexa nebo Google Home. Tímto způsobem můžeme rychle a pohodlně přizpůsobit osvětlení prováděné činnosti, denní době nebo náladě uživatele. Stačí si stáhnout speciální aplikaci do chytrého telefonu nebo tabletu a ovládat osvětlení v celém domě odkudkoli na světě nebo si naprogramovat osvětlení podle rozvrhu domácnosti.

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr energeticky úsporných produktů smart+ žárovek z Ledvance. Svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů. Bezproblémový provoz a elegantní vzhled po mnoho let. Perfektně se hodí do každého moderního interiéru. Prohlédněte si kompletní sortiment obchodu a široké spektrum možností osvětlení SMART+ na webových stránkách leddo.en.

Moderní osvětlení pro SMART domácnost

Svítidla Ledvance SMART+ představují řadu moderních, inteligentních svítidel, které jsou ideální pro ty, kdo hledají inovativní způsoby osvětlení interiéru. Kombinují moderní design, vysokou kvalitu zpracování a inteligentní ovládací funkce a vytvářejí jedinečné interiéry.

Změna barvy a intenzity osvětlení pomocí smartphonu

Díky speciální aplikaci - Ledvance SMART+ WiFi, můžete pohodlně ovládat osvětlení svých lamp prostřednictvím chytrého telefonu. Ať už chcete nastavit jas světla, změnit barvu nebo vytvořit světelné scény, máte plnou kontrolu nad atmosférou ve svém interiéru. Ovládání osvětlení nebylo nikdy tak jednoduché a intuitivní.

Vytvoření jedinečné atmosféry v interiéru

Svítidla SMART+ vám dávají příležitost vytvořit ve vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Nastavením jasu světla, možnost změny barvy nebo vytváření světelných scén, osvětlení můžete přizpůsobit svým potřebám a náladě. Vytvoří příjemnou a relaxační atmosféru v obývacím pokoji, romantické světlo v ložnici nebo dynamickou auru při zábavě s přáteli. To vše je možné díky svítidlům Ledvance SMART+.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel