Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Profilové příslušenství

( počet produktů: 39 )

Profily LED, i když samy o sobě nejsou pro instalaci nezbytné lED pásků, výrazně prodloužit jejich životnost a zlepšit vzhled celé instalace i kvalitu samotného osvětlení. Téměř vždy se doporučuje namontovat pásky do LED profilů, nikoli přímo na montážní plochu, protože nám to umožní užívat si osvětlení po delší dobu. Abychom mohli plně využít celé spektrum možností, které LED pásky a pásky nabízejí, měli bychom se kromě výběru samotných profilů vybavit také vhodnými pomůckami příslušenstvím pro LED profily, což vám umožní provést bezproblémovou instalaci "udělej si sám" přesně v místě a konfiguraci, které jste si naplánovali.

Pokud chcete, aby vaše LED osvětlení nejen dokonale vypadalo, ale také bylo profesionálně a robustně nainstalováno, vsaďte na kvalitní příslušenství pro LED profily. Obsahují všechny potřebné komponenty pro umístění pásky na požadované místo a její bezpečné upevnění. Mezi příslušenstvím pro profily LED najdete především:

  • plnoprofilové koncovky,
  • koncové krytky pro duté profily,
  • koncové krytky s rovným profilem,
  • rohové profilové krytky,
  • rovné držáky profilu LED,
  • držáky rohových profilů LED.

Zajistili jsme dostatečně široký sortiment, aby si každý mohl vybrat přesně to příslušenství, které potřebuje, a aby se dokonale hodilo k jeho zvolenému profilu.
Obě stránky koncové krytky pro profily LED, stejně jako Držáky LED profilů jsou dalšími prvky, bez kterých je teoreticky možné LED pásky použít. Nemá však cenu se jich vzdávat. Takové komponenty nejsou drahé a montážní držák nebo krytku můžete přizpůsobit konkrétnímu profilu, abyste dosáhli dokonalého a jednotného celkového vzhledu.

Vysoce kvalitní koncovky a držáky pro profily LED

V naší nabídce najdete pouze vysoce kvalitní výrobky, které vám zajistí dlouholeté osvětlení bez nutnosti úprav. Dbáme na to, aby sortiment byl nejen široký a rozmanitý, ale především aby obsahoval pouze osvědčené výrobky z kvalitních materiálů. Přestože držáky nebo krytky pro profily LED vypadají nenápadně, životnost a odolnost světelného zdroje závisí na jejich kvalitě. Proto je dobré zvolit vybavení, které je dokonale kompatibilní s daným profilem, estetické a vyrobené z odolného materiálu.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel