Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED trubice G23

( počet produktů: 12 )

LED žárovky se šroubovací paticí G23 jsou 2pólové kompaktní zářivky bez integrovaného předřadníku. Jsou kompatibilní s běžnými napájecími systémy. Obrovskou výhodou LED zářivek je, že vyzařují mnohem více světla při mnohonásobně nižší spotřebě energie a při jejich výrobě se nepoužívá toxická rtuť. Jsou maximálně energeticky účinné, šetrné k životnímu prostředí a zdravotně nezávadné.

V naší nabídce najdete úsporné žárovky G23 od známé a uznávané společnosti Osram. Všechny výrobky se vyznačují velmi vysokou odolností a dlouhou životností. Kompaktní provedení pro snadnou instalaci a výměnu. Žárovky LED G23 vyzařují vysoce kvalitní bílé světlo, které je příjemné pro oči a nezkresluje barvy, takže jsou ideální pro kanceláře, supermarkety a průmyslové budovy. Vzhledem k velmi nízkým provozním nákladům se hojně využívají také v dekorativním osvětlení a okrasných světelných instalacích.

Nízká spotřeba energie a dlouhá životnost

Žárovky G23 je skvělým řešením pro ty, kteří hledají energeticky úsporné zdroje světla. Díky použití technologie kompaktních zářivek spotřebovávají výrazně méně energie než tradiční žárovky a vydrží svítit až několik let. To znamená, že kromě úspory nákladů na energii není třeba světelný zdroj často vyměňovat.

Dobrá kvalita světla a vysoký výkon

Žárovky G23 se rovněž vyznačují dobrou kvalitou světla a vysokou účinností. Vyzařují jasné a rovnoměrné světlo neutrální barvy, které neunavuje oči a podporuje soustředění. Díky nízkému vyzařování tepla lze navíc žárovky G23 používat v prostorách, kde je důležité udržovat nízkou teplotu.

Použití na různých místech

Díky své malé velikosti a univerzálnímu tvaru se žárovky G23 používají na různých místech, v dekorativním i kancelářském osvětlení. Skvěle se hodí pro stolní lampy, svícny, stropy a také na těžko přístupná místa, kde je potřeba malý zdroj světla.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel