Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Příslušenství pro LED reflektory

( počet produktů: 12 )

V kategorii příslušenství pro LED reflektory najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli svůj reflektor stabilně namontovat. Najdete zde univerzální stativy (stojany) a vestavěné držáky do země, které vám umožní bezpečně a stabilně upevnit vaše LED reflektory kdekoli. Umožňují snadno dosáhnout požadovaného směru a intenzity světla a dodávají celému prostoru kolem domu jedinečný estetický ráz. Můžete si zakoupit!

Rozšiřte možnosti svých LED reflektorů

Pokud potřebujete další možnosti montáže nebo chcete reflektor umístit na konkrétní místo, určitě stojí za to podívat se na naši nabídku příslušenství pro LED reflektory. V této kategorii naleznete stativy (stojany) a vestavěné držáky do země, které umožňují snadné a stabilní umístění reflektoru na libovolném místě.

Stojany pro LED reflektory

Stojany jsou ideálním řešením pro ty, kteří potřebují mít možnost nastavit úhel dopadu světla. Společnost Leddo nabízí.pl najdete stojany na lED reflektory s různými nastavitelnými výškami, které umožňují zvolit nejlepší řešení pro vaši zahradu nebo pozemek. Naše stojany jsou vyrobeny z odolných a odolné materiály, aby vydržely mnoho let.

Zapuštěné zemní kotvy

Pokud dáváte přednost upevnění reflektoru přímo do země, doporučujeme použít vražené držáky do země. Jedná se o robustní a odolné komponenty, které zajistí stabilitu a bezpečnost vašeho venkovního osvětlení. V nabídce Leddo.en najdete zde různé typy dodatečně napínacích spojovacích prvků, které vyhovují vašim individuálním potřebám.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel