Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Stropní přisazená svítidla LED

( počet produktů: 423 )

Strop a stěny lze osvětlit mnoha různými způsoby. Doporučujeme kulaté nebo čtvercové lED plafony pro povrchovou montáž, které úspěšně nahrazují klasická závěsná svítidla a tradiční lustry. Hlavními výhodami tohoto bezpochyby módního stropního svítidla jsou lED plafony pro povrchovou montáž zahrnují originální design a bohatou funkčnost. Dodáváme plafony od špičkových výrobců, jako jsou Kanlux, Polux, Kobi a Spectrum LED. Neváhejte a prohlédněte si naše modely.

Plafony pro dům a zahradu

Povrchové LED reflektory nejčastěji se používají k osvětlení veřejných prostor a průchodů. Mohou sloužit jako hlavní světlo v místnosti nebo jako doplňkové osvětlení. Uzavřená svítidla s plastovým nebo tvrzeným skleněným difuzorem jsou odolná proti nárazu a navíc jsou zesílena proti různým druhům mechanického poškození. Většina lED plafonů mohou být instalovány v interiéru i exteriéru, protože jsou odolnější vůči vlhkosti. Různé tvary a podoby LED plafonů nabízejí také obrovské množství designových možností.

Praktické stropní osvětlení

LED plafony s detektorem pohybu jsou velmi užitečným řešením pro stropní osvětlení v místech, kde není potřeba nepřetržitého osvětlení. Svítidla Plafond z řad Fogler, Duno a Varso od společnosti Kanlux, která jsou k dispozici v našem obchodě, jsou vybavena pohybovým čidlem, takže jsou ideální pro osvětlení průchodů, jako jsou garáže nebo schodiště. Umožňují značné úspory a pohodlí, protože automaticky zapínají a vypínají osvětlení po uplynutí vhodné doby, když je zjištěna tma a pohyb.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel