Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Chytré led pásky

( počet produktů: 30 )
LED pásky SMART+
LED pásky HUE
LED pásky TUYA
LED pásky Calex

Inteligentní LED pásky je kolekce inovativních a technologicky vyspělých světelných produktů, které nabízejí více než jen obvyklé osvětlení LED pásky. Tyto stránky inteligentní LED pásky jsou vybaveny speciálními funkcemi a integrovanými systémy, které umožňují dálkové ovládání, personalizaci světelných efektů, synchronizaci s hudbou a dokonce i integraci s hlasovými asistenty a systémy chytré domácnosti.

Personalizované osvětlení na dosah díky LED páskům

Hlavní produkty SMART:

  1. Dálkové ovládání: Díky vestavěným modulům Bluetooth nebo Wi-Fi, uživatelé mohou ovládat osvětlení prostřednictvím speciálních aplikací ve svých chytrých telefonech. Díky tomu lze snadno měnit barvy, intenzitu světla, nastavovat časové plány zapnutí a vypnutí a mnoho dalšího, i když LED pásky nejsou v dosahu.
  2. Přizpůsobení světla: inteligentní LED pásky často nabízejí širokou škálu barev a světelných efektů, takže uživatelé mohou osvětlení přizpůsobit své náladě, událostem nebo svátkům. Můžete zvolit jemné pastelové barvy pro relaxaci, dynamické změny barev pro večírek nebo teplé odstíny pro romantickou atmosféru.
  3. Synchronizace s hudbou: Některé chytré LED pásky mají funkci synchronizace s hudbou, která umožňuje dynamicky měnit barvy a světelné efekty v rytmu vaší oblíbené melodie. Je to ideální způsob, jak vytvořit skvělou atmosféru na večírcích nebo schůzkách.
  4. Kompatibilita s hlasovými asistenty: Pro ty, kteří mají chytré domácnosti, mnoho chytrých LED pásků je kompatibilních s oblíbenými hlasovými asistenty, jako je např Amazon Alexa nebo Google Assistant. To umožňuje ovládat osvětlení hlasovými příkazy, což ještě více usnadňuje používání LED pásků.
  5. Automatizace a integrace: Mnoho chytrých LED pásků lze integrovat s dalšími zařízeními chytré domácnosti, což umožňuje automatickou aktivaci osvětlení v určitých situacích, například při detekci pohybu, za soumraku nebo za jiných definovaných podmínek.
  6. Světelné efekty pro hry a filmy: Některé chytré LED pásky nabízejí režimy speciálně určené pro počítačové hry nebo filmy, které poskytují větší zážitek ze zábavy.
IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel