Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Girlandy pro nabíjecí

( počet produktů: 36 )

V naší řadě Girland napájené přímo z zásuvky (230 V) a pomocí napájecí jednotky (24 V DC), najdete mnoho zajímavých návrhů, které jsou ideální jako zahradní dekorace. Dostupné modely se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a trvanlivost, takže vydrží mnoho sezón. V nabídce najdete girlandy různých délek, barev a tvarů, které vytvoří jedinečnou atmosféru u vás doma nebo na zahradě.

Správné osvětlení dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru nejen na zahradě, ale i na terase nebo balkoně. Příklad praktického řešení, které má se v posledních letech těší značné oblibě, jsou girlandy na elektřinu. Našim zákazníkům nabízíme elektricky poháněné světelné řetězy v různých variantách. Nastavením délky osvětlení lze zajímavě vyzdobit téměř jakýkoli prostor.

Elektrické girlandy - univerzální zahradní osvětlení

Elektrické girlandy lze použít k dekoraci a osvětlení venkovní prostory. Tento typ zařízení bude dobře fungovat i v domácnostech. Lze je použít podle potřeby. Venkovní aktuální girlandy je řešení, které se obvykle používá pro osvětlení:

  • terasa,
  • balkon,
  • zahradní přístřešek.

Venkovní světelné řetězy umožňují osvětlit prostor, například při setkání s přáteli nebo rodinou. Jemné světlo lamp je vhodné nejen k večernímu grilování, ale také k nočnímu pozorování hvězd.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-17
Velká spokojenost
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel