Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED pásky a profily

( počet produktů: 673 )
LED pásky
Pásky RGB / CCT
Profily
Příslušenství k páskám

LED pásky a profily pro ně určené, je ideální volbou pro moderní a atmosférická místa. Použití flexibilních lED pásků v moderních projektech osvětlení rychle roste po celém světě. Architekti a světelní designéři stále častěji zavádějí lED pásky pro rezidenční, komerční a průmyslové projekty. Důvodem je vyšší výkon, jas, barevné možnosti a snadná instalace. Pro dekorativní osvětlení a těžko přístupná místa doporučujeme samolepicí flexibilní LED pásky bez gelu, které se vyznačují vysokým výkonem a trvanlivostí a jsou k dostání v našem obchodě Leddo.

Kdy a kde použít LED pásku bez gelu?

Stojí za to zvážit nákup lED pásky bez gelu zejména pokud chcete, aby osvětlení vydrželo co nejdéle. Vlivem tepla se LED diody časem vypálí a začnou svítit stále méně. LED pásky, které nejsou potaženy gelem, vyzařují nižší provozní teplotu diod, takže jejich životnost je vyšší než u pásků potažených silikonem. U LED pásků s gelovou vrstvou je mnohem častější jev vypálení, takže pokud v místnosti, kde plánujete pásek instalovat, nehrozí vlhkost nebo pokud používáte vzduchotěsný hliníkový profil, doporučujeme zvolit i pásky bez gelové vrstvy. Je však třeba mít na paměti, že existují oblasti, které použití gelové pásky bezpodmínečně vyžadují.

Nevíte, jak vybrat pásku? Kontaktujte nás

Instalace LED pásků je velmi snadná a zvládnete ji sami v několika jednoduchých krocích. Pokud však máte jakékoli obavy, dotazy nebo pochybnosti, doporučujeme vám, abyste se před zahájením instalačních prací poradili s elektrikářem nebo s našimi konzultanty, pokud budete mít v průběhu procesu jakékoli dotazy. Jsme schopni přizpůsobit speciální pásky pro daný projekt tak, aby zahrnovaly vlastní barvy, délky, index podání barev (CRI), šířku, napětí, jas a mnoho dalších parametrů. Prohlédněte si naši nabídku LED pásků vyrobených z nejkvalitnějších komponentů a vyberte si něco pro sebe.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel