Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zásuvky a konektory

( počet produktů: 941 )
Zásuvky
Instalační spínače
Vypínače a spínače
Rámečky, klíče, odznaky
Vyhrazené boxy
Síťové zástrčky a zásuvky
Interkomy a zvonky
Ukončení kabelů

Nabízíme vysoce kvalitní komponenty potřebné pro elektrická zařízení. Naše nabídka zahrnuje elektrické zásuvky,konektory,rámy, stejně jako instalační sady a mnoho dalšího. Protože nabízíme výrobky od renomovaných výrobců, můžete si být jisti, že jsou odolné, spolehlivé a bezpečné.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou a vybrali si nejlepší řešení pro váš domov home nebo kanceláře.

Zásuvky a vypínače - co nabízíme?

V naší nabídce najdete jednoduché a dvojité zásuvky,jednoduché a dvojité spínače, a také zásuvky ICT a rámečky. Všechny výrobky pocházejí od renomovaných výrobců, což zaručuje jejich kvalitu a trvanlivost.

Výhody našich produktů

Všechny zásuvky a vypínače v naší nabídce jsou vyrobeny ze z materiálů nejvyšší kvality, což zajišťuje bezpečnost používání a trvanlivost výrobků. V našem obchodě najdete také energeticky úsporné výrobky, které vám umožní snížit spotřebu elektřiny a ušetřit na účtech za elektřinu.

Instalace zásuvek a vypínačů

Všechny produkty v kategorii zásuvek a vypínačů a Elektřina a baterie lze snadno nainstalovat svépomocí, aniž by bylo třeba odborníka. Před instalací však nezapomeňte vypnout napájení. V případě pochybností nebo nedostatku zkušeností v oblasti elektrotechniky je vždy vhodné vyhledat odbornou pomoc.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel