Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

MiBOXER

( počet produktů: 82 )
Žárovky MiBOXER
Venkovní osvětlení MiBOXER
Lampy a svítidla MiBOXER
Dálkové ovladače a ovladače MiBOXER

Systém MiBOXER je moderní, inteligentní osvětlení pro 21. století. Díky vestavěnému bezdrátovému komunikačnímu modulu umožňuje seskupení a dálkové ovládání vybraných světelných zdrojů prostřednictvím chytrého telefonu nebo dálkového ovládání. Systém osvětlení MiBOXER je ideální pro použití v domácnosti a na zahradě, ale i v kancelářských prostorách, komerčních a veřejných budovách. Umožňuje rychle nastavit intenzitu nebo barvu světla podle vašich potřeb a vytvořit dokonalé osvětlení kdykoli a odkudkoli na světě.

Inovativní řídicí systém - systém MiBOXER

Ekosystém MiBOXER je pokročilé řešení, které umožňuje snadné ovládání osvětlení pomocí chytrého telefonu nebo dálkového ovládání. S tímto systémem můžete snadno ovládat osvětlení ve svém domě a zajistit si tak pohodlí a komfort. Systém MiBOXER je inovativní řešení pro ty, kteří chtějí mít nad svým osvětlením úplnou kontrolu.

Bezdrátové připojení a pohodlí

Je založen na bezdrátové technologii, což znamená, že nepotřebujete žádné kabely ani dráty. Stačí připojit světla k příslušným modulům a poté je propojit s bezdrátovým ovladačem. To umožňuje volné umístění osvětlení na libovolném místě bez omezení kabelové infrastruktury. Systém MiBOXER tak poskytuje pohodlí a flexibilitu v uspořádání osvětlení.

Individuálně ovládané osvětlení

Systém MiBOXER umožňuje individuální ovládání osvětlení v závislosti na vašich preferencích a potřebách. Můžete nastavit jas světla, měnit barvy, vytvářet různé světelné scény nebo naprogramovat časový plán zapnutí a vypnutí. To vám dává naprostou svobodu při utváření atmosféry v místnostech a přizpůsobení osvětlení konkrétním situacím nebo náladám.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel