Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Lustry

( počet produktů: 275 )

Podmanivé lustr může snadno vylepšit výzdobu každé místnosti. Výrazný lustr dodá noblesu i skromně zařízenému interiéru. Lustr je často ústředním bodem prostoru, ve kterém se nachází. Krásný lustr lze přirovnat k uměleckému dílu, které dodá osobitost každému prostoru. Lustry jsou důležitou součástí každého interiéru, ať už jsou vyrobeny ve stylu v moderním, uměleckém, klasickém nebo retro stylu.

Elegantní lustry ve vaší domácnosti

Moderní lustry jsou ideálním řešením osvětlení pro váš domov. Představte si, že sedíte u rodinné večeře pod novým velkým lustrem v jídelně. Pokud máte menší prostor, je dobrou volbou zakoupení mini lustr, který nabízí stejné dekorativní funkce, ale díky kompaktním rozměrům se s ním lépe manipuluje. Existuje mnoho různých stylů lustrů od klasických až po moderní, takže v naší rozsáhlé nabídce snadno najdete něco, co bude vyhovovat vašemu interiéru.

Jak vybrat správné žárovky pro lustr?

Jakmile si vyberete svítidlo, které se bude nejlépe hodit do vaší domácnosti, je třeba se rozhodnout, jaký typ žárovky použít k osvětlení. Naši odborníci doporučují zvolit jako zdroj světla pro nově zakoupené lustry úsporné LED žárovky od výrobců, jako jsou Philips nebo Osram (k dostání v našem obchodě - podívejte se na stránku!) V případě moderních lustrů mohou být dobrým řešením klasické ekvivalenty tradičních žárovek, jako jsou svíčky nebo LED koule, zatímco v případě lustry udržované retro ideální jsou žárovky s teplou a příjemnou barvou světla a dekorativní žárovky neobvyklých tvarů, které v kombinaci se svítidlem vytvářejí úžasný efekt. Hledáte lustr do svých pokojů? Podívejte se na naši nabídku.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel