Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

LED reflektory

( počet produktů: 636 )
Bez senzoru
Se senzorem
Ledvance
Na dálkovém ovládání
Solární
Přenosný
Na stativu
Průmyslové
Příslušenství

Halogenové a LED reflektory zaručují spolehlivý, energeticky účinný a dlouhotrvající zdroj světla a nevyžadují žádné další komponenty k instalaci. Použití hermetického krytu se stupněm krytí IP65 chrání před vlhkostí, škodlivými vlivy atmosférických vlivů a mechanickým poškozením, což umožňuje jejich použití ve venkovním prostředí. Svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje odolnost proti korozi a nárazům, díky čemuž je lED halogenové jsou ideální jako venkovní lampy. Optimalizované rozměry a nízká hmotnost umožňují snadnou manipulaci a instalaci na stěny a stropy. Nastavitelné rukojeti umožňují nastavit správný úhel osvětlení.

Nabízíme modely s různými výkony 10 W, 20 W, 30 W, 50 W, 70 W, 100 W, 150 W, stejně jako výkonné led halogeny 200 W, vhodné pro napájení ze sítě 230 V.

Světlomety OSRAM, které se vyznačují robustní konstrukcí a dlouhou životností. Používají ekologické, energeticky úsporné světelné diody, které spotřebují až o 90 % méně energie než tradiční halogenové žárovky, což přináší výrazné úspory a šetrnost k životnímu prostředí. Nevyzařují velké množství tepla, takže se nezahřívají a jejich používání je bezpečné. Navíc nevyzařují UV ani IR záření. Stabilní měniče zajišťují dlouhý provoz diod. Průměrná doba provozu LED diod je 50 000 hodin, takže vydrží roky. Halogenové světlo je intenzivní, jasné, s teplými, studenými nebo neutrálními barvami, připomínajícími denní světlo. Ceny halogeny jsou velmi cenově dostupné, v našem internetovém obchodě si můžete koupit modely od pouhých desítek až po několik set zlotých. Na všechny výrobky se vztahuje záruka 3 až 5 let. Praktické použití, venkovní halogeny lze instalovat kdekoli. Obvykle se používají k osvětlení velkých ploch, tj. parkovišť, příjezdových cest, stavenišť, parků, sportovních zařízení a architektonických nádvoří, ale také k vystavování billboardů a k osvětlení budov a zahrad. Lze je použít i v interiéru, např. ve skladech, halách nebo garážích.

Vnější svítilny umožňují bezpečné používání osvětlených prostor a odrazují zloděje. Použití LED reflektorů je velmi praktické. Nastavením směru dopadu a úhlu rozložení světla, různého výkonu a barvy a možností připojení k soumrakovému nebo světelnému senzoru můžeme vytvořit osvětlovací systém na míru našim potřebám a preferencím. Při výběru venkovního osvětlení je vhodné zvolit halogenová světla s detekcí pohybu, která reagují na pohyb osob v dosahu, který senzor pokrývá.

Neváhejte nás kontaktovat!

Máte-li jakékoli dotazy týkající se halogenového osvětlení, neváhejte nás kontaktovat. Uvedeme výhody jednotlivých produktů a poradíme vám, který z nich bude pro vaše podmínky nejvhodnější. Užijte si nakupování!

 

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel