Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zabezpečení domácnosti Calex SMART

( počet produktů: 6 )

Calex SMART je řada inteligentní řešení osvětlení, které zlepšují funkce zabezpečení domácnosti. Tato pokročilá produktová řada nabízí chytré senzory a zařízení, které uživatelům umožňují posílit bezpečnost jejich domova. Všechna tato chytrá zařízení z Calex SMART připojení k mobilní aplikaci pro vzdálené sledování a ovládání bezpečnostních prvků domácnosti.

Vyberte kamery CALEX WiFi

Calex je značka nabízející řešení osvětlení pro každého. Naší vášní je osvětlení a naše snaha být v této oblasti inovativní již od doby 1970. Od té doby usilujeme o to, aby byly interiéry domů působivější, chytřejší a příjemnější.

Naše nabídka se zaměřuje především na wifi žárovky SMART HOME, které umožňují ovládání osvětlení pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo hlasového asistenta. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit atmosféru ve svém domově svým preferencím a potřebám.

Výběr Calex, si vyberete nejen vysoce kvalitní osvětlení, ale také důvěřujete značce s dlouholetými zkušenostmi. Objevte možnosti chytrého osvětlení s Calex a vytvořit ve svém domově zvláštní atmosféru.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel