Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zvlhčovače a osvěžovače vzduchu

( počet produktů: 8 )

Zvlhčovače a osvěžovače vzduchu jsou ideální pro zimní období, kdy jsou radiátory neustále zapnuté, ale lze je použít i v teplejších měsících. Mnoho modelů je vynikající volbou i v jiných ročních obdobích, zejména pokud je vzduch ve vašem domě nebo bytě celoročně příliš suchý.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu

Každý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu z naší nabídky se vyznačuje vysokou úrovní funkčnosti, která umožňuje snadné použití v jakýchkoli podmínkách. Mnohé z nich jsou dodávány s dálkovým ovladačem, který umožňuje dálkově ovládat nastavení jednotky v konkrétní místnosti. Dostupné modely se liší kapacitou, ale mnohé z nich mohou pracovat až 9 hodin bez dalšího doplňování nádrže. Investice do jednoho ultrazvukového zvlhčovače stačí k zajištění správné úrovně vlhkosti v prostorách o rozloze přibližně 40 m2.

Malé zvlhčovače vzduchu v mnoha provedeních

Malé zvlhčovače vzduchu dostupné v našem internetovém obchodě se liší nejen svým výkonem, ale také použitou technologií a designem. Mnohé z nich umožňují dálkové ovládání, ale máme i standardní modely bez tohoto vybavení. Jednotlivé výrobky z našeho sortimentu lze použít také jako lampy nebo osvěžovače vzduchu. Stačí do ní nalít esenciální oleje na bázi vody, které se budou postupně uvolňovat během dne.

Jaký zvlhčovač vzduchu zvolit?

Lidé, kteří se potýkají s příliš suchým prostředím, často přemýšlejí, který zvlhčovač vzduchu bude v dané místnosti nejlépe fungovat. Některé modely jsou vybaveny speciálními filtry pro alergiky, jiné umožňují použití esenciálních olejů. Každý výrobek z naší nabídky se vyznačuje zcela odlišnými parametry, proto je při výběru zvlhčovače důležité zaměřit se na vlastní potřeby a očekávaný rozsah zvlhčovače.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 9 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-17
Velká spokojenost
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel