Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Solární světla a lampy

( počet produktů: 444 )
Solární sloupky
Solární svítidla do země
Zápustné solární svítidla
Solární zahradní koule
Pouliční solární osvětlení
Solární reflektory
Nástěnná solární svítidla
Solární lucerny
Solární girlandy

Solární lampy jsou osvětlovací systémy v podobě energeticky úsporných technologie. Solární napájení bez nutnosti dalších investic. Jejich největší předností je triviální montáž a nízké náklady na používání. Náš sortiment svítidel pro zahradu zahrnuje hotové volně stojící systémy. Svítidlo jednoduše nainstalujte na požadované místo, aniž byste se museli starat o zapojení. Dekorativní osvětlení zahrady. Podívejte se na širokou nabídku solárních svítidel v kategoriích.

Solární lampy - vytvořte si zahradu snů!

Náš online obchod nabízí solární lampy s různými výkony a odstíny světla. Vypadají velmi pěkně nainstalované podél cest, alejí, příjezdových cest, ale stejně krásně osvětlí i naše balkony nebo verandy. Někteří lidé je používají jako doplněk rostlinných kompozic, takže domácí skalky vypadají za soumraku neobyčejně půvabně. A to nejen v létě! Lampy jsou navíc mrazuvzdorné, takže si jejich tlumené, jemné světlo můžete užívat i v zimě.

Zahradní party může být stejně stylová jako restaurace a jaro je pro zahradní party tím nejlepším nápadem. Když je dobré počasí, trávíme většinu času venku, takže zahrada, krásné nápadité dekorace a měkké osvětlení v podobě solárních lamp budou dokonalým receptem na relaxaci.

Atraktivní solární lampy do zahrady

Nemáte možnost připojit na zahradě elektřinu, ale rádi byste nainstalovali světla, která by osvětlovala vaši cestu nebo altán? Ideálním řešením vašich problémů jsou solární zahradní osvětlení, které získáte na našich webových stránkách. Hlavní výhodou solárních lamp je snadná instalace. V závislosti na modelu je třeba lampu jednoduše zapíchnout do země nebo zavěsit na hák. Nemusíte se starat o žádné kabely. Při instalaci nezapomeňte udržovat solární panel na slunci, aby se baterie mohla přes den nabíjet. Solární světla jsou skvělým řešením pro lidi, kteří chtějí ušetřit za elektřinu a hledají ekologické a nákladově efektivní způsoby, jak vylepšit svou zahradu.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel