Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Integrované LED moduly

( počet produktů: 14 )

LED moduly nebo diodové kazety pro LED svítidla je energeticky úsporný světelný zdroj s prodlouženou životností. Je ideální pro jakýkoli moderní interiér, a to jak jako hlavní osvětlení (např. instalované v podhledech), tak jako místní osvětlení, které osvětluje vybranou oblast v místnosti. Moduly LED jsou díky svým malým rozměrům univerzální a nabízejí prakticky neomezené možnosti designu. Skvěle se hodí do každé místnosti, ale také na terasu nebo balkon. Jsou robustní, odolné proti nárazům a změnám teplot.

Kromě nesporných estetických kvalit je toto řešení také velmi úsporné. LED diody spotřebovávají výrazně méně energie (až 90 %) a není nutné je vyměňovat tak často jako tradiční žárovky. Svítí vysoce kvalitním a intenzivním světlem, jsou příjemné na pohled a dobře reprodukují barvy.

V naší nabídce najdete energeticky úsporné vložky pro lED vložky do svítidel známé a uznávané značky. Jedná se o výrobky s velmi dobrým světelným výkonem a mimořádně dlouhou životností (až 30 let)!).

Všestranné použití

Vložené moduly LED lze použít pro různé účely a na různých místech. Lze je instalovat do nábytku, vitrín, výstav, interiérových dekorací, reklam a na mnoho dalších míst, kde je žádoucí výrazné osvětlení. Díky malým rozměrům a flexibilitě umožňují vložné moduly LED vytvářet neobvyklé a jedinečné světelné efekty.

Nízká spotřeba energie

Moduly Vložka LED jsou energeticky účinné a vyznačují se nízkou spotřebou energie. Díky pokročilé technologii LED poskytují efektivní osvětlení s minimální spotřebou energie. To znamená nižší účty za elektřinu a menší dopad na životní prostředí.

Dlouhá životnost

Vložené moduly LED mají dlouhou životnost, což znamená, že si jejich osvětlení můžete užívat po dlouhou dobu, aniž byste je museli často vyměňovat. Typická životnost vložených modulů LED je několik až několik tisíc hodin, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost spolehlivé osvětlení.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel