Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Chytré LED žárovky

( počet produktů: 259 )
Žárovky LEDVANCE SMART+
Žárovky LEDVANCE SUN@HOME
Žárovky PHILIPS HUE
Žárovky TUYA LED
Žárovky CALEX SMART
Žárovky LED SPECTRUM
Lumiled SMART
Žárovky MiBOXER

Inteligentní žárovky LED se osvědčí všude tam, kde je zapotřebí spolehlivé, multifunkční a energeticky úsporné osvětlení. Díky možnosti bezdrátového ovládání prostřednictvím chytrého telefonu, dálkového ovladače nebo hlasových příkazů můžeme rychle a pohodlně zapínat a vypínat vybrané světelné zdroje a přizpůsobovat barvu a intenzitu osvětlení našim potřebám. Vestavěný modul Wi-Fi navíc umožňuje ovládat osvětlení v domácnosti nebo kanceláři odkudkoli na zemi, což zajišťuje maximální bezpečnost v době nepřítomnosti majitele.

Ovládání jasu a barvy světla

Inteligentní žárovky LED umožňují přesné ovládání jasu a barev světla. Pomocí speciální aplikace pro chytré telefony nebo dálkovým ovládáním, osvětlení můžete snadno přizpůsobit svým preferencím. Vyberte si ze široké škály barev a nastavte jas tak, abyste ve svém domově vytvořili tu správnou atmosféru.

Snadná instalace a kompatibilita

Chytré LED žárovky se snadno instalují a jsou kompatibilní s různými standardy a systémy chytré domácnosti. Můžete je připojit ke stávajícím zásuvkám a nakonfigurovat je pomocí specializované aplikace nebo ovládacího zařízení. Navíc jsou často kompatibilní s hlasovými asistenty, takže můžete ovládat osvětlení jednoduchými hlasovými příkazy.

Vytvořte si atmosféru podle nálady pomocí inteligentních žárovek LED. Nastavením jasu a barvy světla vytvoříte správné osvětlení pro každou situaci. Chytré LED žárovky se snadno instalují a jsou kompatibilní s různými systémy chytré domácnosti. Ovládání osvětlení pomocí speciální aplikace pro chytré telefony nebo ovládacího zařízení, případně i hlasového asistenta. Získejte plnou kontrolu nad svým osvětlením ještě dnes!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel