Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Svítilny

( počet produktů: 45 )

Ať už se věnujete cyklistice, trekingu, běhu, survivalu nebo jen nočním procházkám, profesionální čelovky vám může být vždy k užitku. Nejlepší čelové svítilny jsou užitečné nejen v noci - používají je také jeskyňáři, tedy speleologové. U čelových svítilen je poměrně velký výběr - silné, slabší, menší a větší. Proto je vhodné přizpůsobit tento typ zařízení vlastním potřebám.

Čelové svítilny - výkonné a osvědčené modely

Argumentem ve prospěch profesionálních čelových svítilen je způsob jejich montáže. Připevňují se k hlavě, takže máte dvě volné ruce. To umožňuje udržovat rovnováhu a používat další vybavení - například telefon, tyče nebo různé nástroje. Dalším důležitým faktorem je směr světla čelovky - svítí vždy tam, kam se osoba, která čelovku nosí, dívá. Nejlepší čelové svítilny jsou konstruovány s ohledem na tři klíčové aspekty. Patří mezi ně: technologie osvětlení, svítidla a způsob napájení.

Profesionální čelové svítilny - robustní konstrukce

Základem profesionálních čelových svítilen je světelný prvek. Klíčem k úspěchu je v tomto případě výběr modelů se systémem LED. Některé světlomety mají také několik zdrojů světla a v závislosti na přepínači je možné použít jeden z nich nebo všechny najednou. Výhodou LED diod je jejich vysoká životnost a možnost regulace světelného toku pomocí použitých čoček.

Nejlepší čelové svítilny se vyznačují pevnými popruhy a přezkami, které umožňují jejich bezpečné upevnění na hlavě. To umožňuje stabilizovat světlo během provozu. Některé modely mohou mít místo řemenů speciálně nastavitelné obruče.

IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 7 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-16
Vše v pořádku, rychlé doručení a naprostá spokojenost se zbožím
2024-07-12
Vše na jedničku
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel